Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kajfosza

2 testy negatywne , skąpy okres co to może byc

Polecane posty

Gość Kajfosza

Witam wszystkich Mam nastepujacy problem Dotychczas mialam regularne miesiączki cykl 28 dni wspolzylam z chlopakiem 5/6 dni po owulacji bez zabezpieczenia dodam ze byl to stosunek przerywany doslownie chwila. Zaczal mi sie spozniac okres poczatkowo po 5 dniach zrobilem test wyszedl negatywnie czyli po 14 dniach od owulacji gdzies potem po 10 dniach znow zrobilam test z porannego moczu innej firmy tez wyszedl negatywnie nastepnie dostalam okres pierwszy dzien byl to normalny okres ale potem mialam 4/5 dniowe plamienia. Nie wiem co to moze byc prawdopodobienstwo ciazy jest male nie mam juz objawow potym "okresie zadnych bolacych piersi ani nic co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad wiesz,ze na 100% stosunek odbyl sie 5-6 dni po owulacji? Jezeli faktycznie bylo to po owulacji, to nie mozesz byc w ciazy. Skoro 2 testy sa nehatywny,to takze ciaze wyklucza. Czasem sie zdarza,ze miesiaczka jest inna niz zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajfosza
no bo dotychczas mialam regularne wiec na 90% to mialam podczas bezplodnych chyba ze sie owulacja przesunela o 7 dni.. no to juz musialby byc pech albo wyjatkowe szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtamm
ja tez mam bardzo skape krwawienie z tym ze moj ostatni okres byl 21,04 dni plodne wypadaly na ok 2.05-9.05? jakos tak owu chyba byla 6.05 pobolewalo mnie podbrzusze ale nie wiem czy dobrze to zidentyfikowalam ikochalam sie z mezem 3.05 i 9.05 , okres powinnam dostac ok 21.05 cykle mam 30-31 dniowe i pojawilo sie krwawienie 20 zywa krew trzy plamy doslownie na wkladce i pozniej po poludniu brazowa krew jedna plama przez noc i nast dzien nic i pod wieczor skrzep brazowej krwi-wydzieliny? i w sumie dzis tez nic jeszcze. Zazwyczaj okres mialam obfitszy przez dwa trzy dni a pozniej przez kolejne trzy jakies tam plamieie. Test zrobilam w pon ale wieczorem i wyszedl negatywny jutro powtorze ale rano co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam podobnie. Krwawienie opóźniło się tydzień i trwało dosłownie jeden dzień. Dzisiaj mija tydzień i boli mnie podbrzusze, niby nie mocno, ale jednak. No i nie zabezpieczałam się wcale. Nie wiem, co myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtamm
a robilas jakies testy? ja niby kupilam ten czuly ale mogl jeszcze nie wykryc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja testu nie robiłam, bo sugerowałam się tym krwawieniem, że to normalny okres. Teraz, jak czytam, że w ciąży też takie krwawienia się zdarzają, to już nie wiem, chyba zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajfosza
Ja robiłam pierwszy test 12 dni po współżyciu i 4 dni po okresie planowanym oraz drugi test 8 dni po okresie planowanym z porannego moczu nie było nawet małego śladu drugiej kreseczki. 12 tego dnia opoźnienia dostałam ten niby okres ktory polegał na 1 dniu krwawienia i 4 dniach plamek samych. Sama nie wiem czy powinnam sie martwic czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtamm
kurde dziwne! teraz na wieczor znow brazowa wydzielina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×