Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tośka88

okazywanie czułości

Polecane posty

Oboje (ja i mój chłopak B.) mamy po 18 lat, uczęszczamy do renomowanego LO i chodzimy do równoległych klas. Ostatnio w szkole miała miejsce bardzo dziwna sytuacja. Na przerwie siedząc razem z B. i naszymi znajomymi rozmawialiśmy, a ja i mój chłopak trzymaliśmy się za ręce i obejmowaliśmy się. Ale nic w stylu jakiegoś chamskiego obmacywania się, albo całowania z wzajemnym wpychaniem języka do buzi. Zwykłe okazywanie czułości- trzymanie się za rękę. Po przerwie, wchodząc na lekcję z wychowawczynią zostałam w bardzo niemiły sposób pouczona oraz poinformowała mnie o tym, że dostałam uwagę, za moje "fatalne zachowanie podczas przerwy". Wryło mnie w podłogę... sama nie jestem zwolenniczką jakiegoś przesadnego okazywania uczuć w miejscach publicznych, ale w tej sytuacji nie uważam, żebyśmy robili coś wbrew zasad etycznych. Bardzo mnie to poruszyło i moja wychowawczyni uraziła mnie w ten sposób. Sprawdziłam szkolny regulamin i kompletnie nie ma o tym mowy. Wiem, że to błahostki, ale nie uważam, żebym robiła coś złego, a nie chcę mieć nieprzyjemności. Uważacie, że to przesada i moja wychowawczyni miała rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhkg
ta nauczycielka to jakas psycholka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jarzę
jak staliście w objęciach to z boku mogło to tak wyglądąć. W szkole musisz sie dostosować. nie wystarczuy na chwilę sie objąć, trzeba sterczeć demonstracyjnie? koniecznie trzeba wszystkim wokół pokazywać nachalnie że dajesz mu dziury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×