Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasassdsdfdfdfd

Wole rodzine meza niz swoja.Skoda tylko ze mieszkaja w innym miescie.

Polecane posty

Gość sasassdsdfdfdfd

Moja rodzina to dziwni ludzi. dla nich liczy sie tylko kasa i kto co ma. a rodzina partnera jest biedniejsza ale wwidac i czuc i nich ta milosc, wiez wsparcie. super sie czuje w ich towarzystwie( rodzina meza). a jak sie spotkam z moja to ciagle wytykanie wszystkiego. po kazdym spotkaniu mam mega dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe moja mam tez kasa kasa choc wiele ich nie maja ;) nawet ostatnio mojej kuzynki tesc umarl a ona ze no to dostana teraz z ubezpieczenia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasassdsdfdfdfd
dzis przujechal do nas mojego brat z zona. akurat mieli cos do zalatwienia u nas w miescie. posiedzielismy pogadalismy.fajnie bylo. tak na luzie bez spinania sie, i bylo o czym pogadac. a zmoja rodzina nwet nie ma o czym rozmawiac. tylko o sprawach materialnych mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zupelnie odwrotnie. Rodzina meza to materialisci. Zawsze tylko kase, ale nie Tylko dlatego ich nie lubie. Wyrzadzili mi wiele przykrosci i nie przesadze jezeli powiem ze ich nienawidze. Moja rodzina to co innego. Nawet moj maz powiedzial ze moi rodzice sa super i dobrze ze trafil na takich tesciow. I nie o to chodzi ze moi jacy by nie byli to sa lepsi. Nie. Po prostu moi rodzice sa mili troskliwi, zawsze po wizycie u lekarza z corka pytaja sie, interesuja, a tesciowie? Brzydko mowiac laske na to klada, nigdy nie zapytali, ale to taki drobiazg w porownaniu z innymi przykrosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasassdsdfdfdfd
t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasassdsdfdfdfd
mam rodzine w tym samym miescie i juz ponad 2 miesiace nie mamy kontaktu. ja tez przestalam sie kontaktowac. nawet moja corka sie nie interesuja. a mi jakos nie teskna za nimi. mam spokoj psychiczny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
sasassdsdfdfdfd i co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam identycznie
Jak jeszcze zyla moja mama to wprost mowila ludziom, ze jej wstyd, ze za maz wychodze za kogos z biednej rodziny, ze jak to, przeciez powinnam miec meza adwokata lub lekarza. Dlugo nie mogla zaakceptowac mojej tesciowej. Mama umarla kilka lat temu. Teraz zmienilaby zdanie widzac, jak tak naprawde obcy ludzie mnie traktuja, praktycznie czuje sie jalbym od zawsze byla w ich rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasassdsdfdfdfd
u mnie to samo. moja rodzina ma nad gdzies. dlaczego bo nie mamy kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak kiedys mialam ale teraz niestety wszytsko sie zmienilo o 180st :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasassdsdfdfdfd
j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasassdsdfdfdfd
nawet z siostra swoja nie mam o czym rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaElisabeth
Moi tesciowie to do bas zadzwonili (mowiac zebysmy odrazu do nich oddzwonili bo mais pilna sprawe) zaledwie 2 razy w ciagu 8 lat, bo kase potrzebowali, zeby im dac! Dalismy il nawet wiecej niz prosili, bo ponoc zdrowotne problemy, to chcielismy zeby tez na leki mieli, a mnie badania zrobili za to prywatnie a reste kasy dla ksiedza na face z pros bysmy sie na kato nawrocili! Cale szczescie ze dzieli nas 1800 km!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,mm
...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasassdsdfdfdfd
f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×