Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Skąd wziąć pudełka do przeprowadzki?

Polecane posty

Gość gość

Nie mam żadnego hipermarketu w pobliżu, tylko małe sklepiki i biedronka. Jest sens tam pytać? W biedronce przez cały dzień mają straszny zapier... więc nie wiem, nie chciałabym przeszkadzać, a w tych sklepikach nigdy nie widziałam żadnych pudełek... Gdzie pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do Biedry, mnie też tam dali przy przeprowadzce, zaprowadzą cię na tyły i wyjdziesz sobie z tymi gratami wejściem od magazynu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie bylam po kartony :) w biedronie akurat nie mieli bo wywiezli i sie nie zalapalam ale normalnie spytaj kogos na sklepie z pracownikow jak beda mieli to dadza bez problemu. ja dostalam kartony po bananach w warzywniaku osiedlowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupić na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie w Biedrze też mi dali kartony, ale te do kupienia na allegro są mocniejsze i można dobrac wymiar. Poza tym pan od przeprowadzek proponował też , że może nam dać kartony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można też dostać od firmy od przeprowadzek, ja dostałam od japy i miałam problem z głowy, a ze sklepów wcale tak łatwo nie jest dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monopolowy. Dobre i twarde kartony po winach, wódkach itp. Nie za duże i nie za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej po prostu wynająć firmę do przeprowadzek, ja korzystałam z usług http://www.apktrans.pl/ i nie musiałam się o nic martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko na niebie
najlepiej poprosić w księgarni. tam zawsze mają pełno niepotrzebnych, dużych kartonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, u mnie bylo to samo - ekipa z http://www.emkatrans.pl/ mi załatwila fajnie calą przeprowadzkę- popakowali , zabezpieczyli wszysktie przedmioty i meble.. nie musialam sie zadnymi pudełkami i kartonami martwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W aptekach zazwyczaj 2 razy dziennie mają dostawę towaru, a w związku z tym mnóstwo kartonów, których na bank chętnie się pozbędą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy koło 24.00 pojechać do całodobowego tesco i na dziale chemii poprosić o zostawienie kartonów, koło 5.00 będą do odbioru. Kartony są bardzo fajne, grube i są rozłożona także można zabrać ich dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma ostatnio brała z mcdonaldsa (o ile masz gdzieś w pobliżu, przy jakiejś autostradzie itp.), ale ona znała się tam z jednym menadżerem. Musiała byś najpierw zapytać jakiegoś kierownika serwisu czy jest taka możliwość, bo na dwoj***abka wróżyła czy nie będą się krzywić. A też tych kartonów produkują dużo (o ile jest ruch). Ale chyba lepiej byłoby z marketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są z monopolowego. Kartony mocne i nie za duże. Zapytaj w każdym sklepie/kiosku jaki masz w okolicach. Dla mnie jest głupotą kupowanie kartonów jeśli są za darmo. Kołdry, poduszki, koce, zapakuj w duży worek do śmieci, zbierz razem worek i włącz odkurzacz. Odkurzacz wyssie powietrze i skurczy wszystko co "puchate". Zawiążesz worek i zmniejszysz ilość. Zobacz tutaj http://youtu.be/6MHpsg7sGJ4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perrita
Jeżeli zatrudnisz dobrą firmę zajmującą się przeprowadzkami, to ona powinna zapewnić Ci kartony. Z tego co wiem, to JAPA przywozi swoje pudełka, także może warto przedzwonić do nich, żeby zaoszczędzić sobie nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ducata
Japa jest super, ale warto zwrócić czy jest to firma Pana Jakubowskiego, bo istnieją dwie firmy o tej samej nazwie. Jeżeli tak, to możesz spokojnie się do nich odzywać i mieć całą przeprowadzkę z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksandra9
Dziś jest taki standard świadczenia usług, że szanująca się firma daje sama kartony i inne materiały pakujące. Jak się przeprowadzałam do Wrocławia z firmą http://www.przeprowadzka.wroc.pl/ to właśnie wszystko dostarczyli, a dodatkowo zutylizowali stare, niepotrzebne meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaia78
Dokładnie przeprowadzki-fus.pl też dają kartony, pakują, zanoszą i jeszcze ustawiają według życzenia. Nie ma co się męczyć samemu, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perrita
Nie odzywałaś się do żadnej firmy przeprowadzkowej? Faktycznie Japa zapewni Ci wszystkie kartony i opakowania, a do tego przewiezie wszystkie Twoje rzeczy w jednym kawałku. Moim zdaniem jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W http://www.wok-kartony.pl/ można zamowic kartony w dowolnym rozmiarze i kształcie. Mi idealnie sprawdzily się podczas przeprowadzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo samemu mozolnie uzbierać albo zdecydować się na firmę , która oferuje kartony. Ja w Gdańsku przeprowadzałem się z http://przeprowadzkigdansk.eu/transport/ i mieli kartony, folie, koce, pełne profeska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suna
Moim zdaniem lepiej odezwać się do firmy przeprowadzkowej i mieć problem z głowy. Na przykład firma Japa&Co zapewni Ci specjalne karony-szafy, dzięki którym nie będziesz musiała wszystkiego na nowo prasować po przeprowadzce, no i oczywiście specjalne kartony z przegródkami na szkło. Ciężko we własnym zakresie zorganizować takie opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w firmie zamawiane są opakowania kartonowe z www.interstylpak.pl i jak przeprowadzałam się rok temu to wzięłam sobie kilka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same kartony przy przeprowadzce nie wystarczą. Należy je także odpowiednio zabezpieczyć solidnymi taśmami. Ja znalazłam takie w www.totalmarket.pl. Polecam jak najbardziej, bo bardzo dobrze się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITAX
Jeśli poszukujecie kartonów do przeprowadzki zapraszamy do naszego sklepu internetowego pakujsolidnie.pl znajdziecie tam kartony klapowe wykonane z tektury szarej 3 i 5-warstwowej w bardzo dużym wachlarzu rozmiarów. Z pewnością coś dopasujecie do swoich potrzeb. Znajdziecie tam również różne taśmy pakowe, wypełniacze do kartonów SKROPAK, folie pęcherzykowe, stretch i dużo więcej. Wpadnijcie do nas - zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko dzieje się na zapleczu i tam zostaje. Zwykle jest tak, że albo prasują od razu po wyłożeniu towaru, albo też są im potrzebne. Dlatego ja trochę zainwestowałam w wygodę i kupiłam nowe, porządne kartonowe opakowania tu http://crosspack.pl/ . Nie bawiłam się w szukanie czegoś, co nie spełniło by nawet standardów wytrzymałości. Nie oszukujmy się, te sklepowe kartony swoje już przeszły, a ja miałam dużo szkła. Nie mogłam ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellka
każdy sklep ma dostawy, więc na pewno i kartony się znajdą:) ja akurat nie miałam problemu bo znajomy pracuje w sferisie i przez klika dni chomikował dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×