Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc1928374923

Intensywny kurs fryzjerski

Polecane posty

Gość gosc1928374923

Witam. Jestem po liceum ogólnokształcącym i chciałabym pracować jako fryzjerka ale jak widać nie mam w tym kierunku wykształcenia. Szukałam informacji na temat kursów i zbytnio tego nie ogarniam więc bym prosiła, żeby mi ktoś wytłumaczył. Ogólnie zauważyłam, że kursów intensywnych jest od groma ale o co chodzi z tymi stopniami kurs fryzjerski 1, 2 i 3st. Jak zauważyłam to najczęściej każdy z tych stopni ma po 40 godzin gdzie w innych jako kurs 1st jest 120 godzin i w sumie jakby cały materiał z 1 -3st był w tym zawarty czyli, że? Szkoła nova w Krakowie prowadzi właśnie te 3 stopnie a jak widziałam na gowork jakby cały ten materiał był w 1st. Czy po takim kursie mogę zdawać egzamin czeladniczy czy muszę najpierw załatwić sobie jakieś praktyki na pół roku pomimo, że 75% takich zajęć to zajęcia praktyczne? Jak jest z podjęciem pracy po takim kursie czy są jakieś trudności ze znalezieniem pracy? Czy ewentualnie ktoś mógłby mi polecić jakiś dobry kurs w Krakowie w tym kierunku? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikaryna
Ja Ci polecam ten kurs z goworka właśnie, dużo materiału w fajnej cenie, po ukończeniu i zdaniu egzaminu masz wszystkie niezbędne do podjęcia pracy certyfikatu. Jak ze znalezieniem pracy? To już od Ciebie zależy. Jak będziesz zdeterminowana i pracowita to na pewno coś znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała się zapytać jak tam ze znalezieniem pracy? czy faktycznie kurs wystarczy czy coś więcej. zastanawiam się nad tym i myśle czy nie wziąć jakąś szkołę, możecie pomóc z wyborem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńska
Kurs to podstawa. Od tego trzeba zacząć. Ja uczyłam się od najlepszych ;) Trafiłam w ręce Pani Edyty Klebanowskiej. Cudowny człowiek. Wgl wszystkie szkolenia u Pani Aleksandry Góreckiej są warte polecenia. Tam się po prostu czuje w powietrzu tą pasję do zawodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula30
A mogę wiedzieć na jakim szkoleniu uczą zawodu Pani Edyta i Aleksandra?Też szukam intensywnego kursu fryzjerskiego ,takiego na którym faktycznie czegoś się nauczę:-) .Myślę o Gabrielu w Kaliszu ,może coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość kursów to takie ściemy ... ja już tyle razy się zawiodłam i wydałam kasę w błoto że szok ... ale przynajmniej teraz nie ma bata, choćbym miała przejechać przez pół Polski to pojadę i osobiście sprawdzę szkołę! ostatnio byłam na fryzjerstwie w Select, akurat do nich daleko nie miałam ;p ale oblukać wcześniej musiałam .. wkurzałam się trochę że tyle klientek ale tam dopiero miałam szkołę życia i doceniłam jeszcze bardziej zawód fryzjera ... lekko nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialis21
Polecam kurs przedłużania włosów - zapisz się, trenuj dużo i można być świetnym fryzjerem stylistą specjalistą w tej dziedzinie! Ja robiłam kursy w Beauty for You w Krakowie. Zobacz https://www.facebook.com/pages/Klinika-W%C5%82os%C3%B3w-Beauty-for-You/418165411585206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków za daleko, a w Warszawie coś? Zastanawiam się nad Hairxtend, mają fajną promocję na szkolenia z przedłużania włosów. Ktoś coś? Był? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesli12
Według mnie solidne szkolenia oferuje hairXtend, po nich spokojnie mogłam poszukać sobie fajnej pracy w salonie. Dużą zaletą ich kursów jest to ,że do każdego kursanta podchodzą indywidualnie, a ich metody strzyżenia są niezastąpione :) więcej o szkoleniach tutaj: http://www.hairxtend.pl/training/175/t/38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna101
W Warszawie mogę polecić Akademię Gnatyshyn. Oni prowadzą kursy dla początkujących i dla zaawansowanych. Przejrzyj sobie ofertę na ich stronie internetowej, znajdziesz tam dużo wartościowych informacji. Myślę, że warto się do nich wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rek6

Zrób sobie szkolenie z przedłużania włosów: https://hairtalk.pl/hairtalk/119/szkolenia. Teraz to podstawa i można na tym dobrze zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×