Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakupowicz1

Zegarek Lacoste Goa vs Timex na prezent?

Polecane posty

Witam serdecznie miłe Panie :) Mam zamiar kupić zegarek dla dziewczyny na 19 urodziny. Chodzi mi o ten tu na zdjęciu po lewej stronie maksymalnie. Link: www.tangs.com.sg/Files/Lacoste_Goa_12sku_New.jpg Wydaje mi się, że jest spoko lecz biorę pod uwagę też radę koleżanki, która wybrała mi takiego Timexa na prezent, link: cdn.watchshop.com/profiler/thumb_cache/zoom/99952831_v_1355972729.jpg Cena Lacosty 315zł, a Timexa 175zł więc proszę o opinie bo po co mam przepłacać :D UWAGA! Trzeba dodać http:// przed linkami żeby działały bo mi wyrzuca, że dodaję spam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucam drugi raz zdjęcie Timexa ponieważ tamten link nie działa (zonk). www.e-arttime.pl/upload/images/products/7149/t2n961.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli30
zaden mi sie nie podoba a ten timex wprost paskudny...jest taki przesad ze zegarków nie daje sie ukochanej osobie w prezencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupowicz12
a może ktoś się jeszcze zdaniem podzielić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz78
Zdecydowanie Timex, jest dużo bardziej funkcjonalny i moim zdaniem lepiej się prezentuje. Cena zdecydowanie odpowiada wysokiej jakości. Dla niektórych może wydawać się wysoka, jednak jest na to sposób http://www.zlotewyprzedaze.pl/wyszukaj?query=timex na tej stronie można znaleźć wiele modeli po bardzo okazyjnych cenach, sam już kupiłem sobie i żonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lacoste ja bym polecala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lacoste sobie własnie niedawno kupowałam, na www.e-zegarki.pl maja w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle, że zdecydowanie Lacoste jest lepszy, spory wybor zegarków tego producenta możesz znaleźć na www.modny-zegarek.net. Kupilam tam dla swojej siostry na urodziny i była przeszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seromon
Szczerze to w sklepie https://e-zegarek.pl/ znalazłem jeden ciekawy model AVI-8 i zastanawiam sie nad zakupem co sądzicie o tej marce? Wizualnie wyglądają dobrze, ale czy od strony technicznej rowniez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskar

 

Wydaje mi się, że Lacoste. Kupiłem żonie na prezent urodzinowy w sklepie Time Trend, przemiła Pani, która tam pracuję mówiła, że Lacoste spodoba się żonie i się nie myliła, żona jest bardzo zadowolona 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Potwierdzam, Zegarki Lacoste są dobrej cenie w Time Trend. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×