Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wzwód chłopaka

Polecane posty

Gość gość

czy gdy robicie partnerowi ręką dobrze to wystarcza mu to do osiągnięcia pełnego wzwodu? Bo ostatnio próbowałam,niby był twardy ale czuć było,że nie do końca taki jaki powinien Dodam,że chłopak jest doświadczony,czy potrzebuje więcej czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja droga, zapewne chodzi ci o wzwód penisa u twojego chłopaka, bo to co napisałaś zrozumiałem tak: Chłopak przywiązany do belki i "wzwód chłopaka" polega na postawieniu "chłopaka" do pionu używając wielokrążka. . No, takiemu w pionie, w dodatku unieruchomionemu bardzo łatwo robić oral czy masturbować dłonią. Gratuluję wyobraźni i pomysłu. Piszę się na taki seks, podaj namiary.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka 21
Skoro możliwy jest "wzwód chłopaka", to powinien być też "wzwód dziewczyny", co Wy na to? Najlepiej taką dziołchę przybić do belki i postawić do pionu, wtedy byłaby nie tylko łatwa do seksu, ale świętą jak mówi porzekadło: kobieta jest święta jak leży krzyżem i czeka na gwóźdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie.. jacy wy czepialscy jesteście, przecież każdy wie o co chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do krytykantki: droga babo, seks nie jest dla dzieci, a taki brak słownictwa w tej materii świadczy, że pisała to dziewczynka. Coś takiego psuje chęci i powininno być szydzone. Droga dziewczynko, najpierw skończ jakąś szkołę, na seks masz jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim 7000
wzwód czy zwodzić chłopaka? bo jak zwodzić to po jakimś czasie nie dziw się że jakiś jest taki nie do końca. Jeżeli chodzi o wzwód całego chłopaka to bardzo podoba mi się pomysł z wielokrążkiem. Możesz ciągnąć i ciągną a on się podnosi i podnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha 80
ciekawe, moze się zablokował? moze coś się wydarzyło i podświadomie nie moze stwardnieć, weź go do specjalisty, ja znam tylko we Worcławiu, przy Legnickiej, to jest M. Senderowskiej, maja tam terapie zaburzeń seksualnych, seksuolog na pewno sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×