Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

hej

Polecane posty

Gość gość

hejka less kt ore jeszcze nie umieją sexu piscie do mnie wchodze 0 9 lub 20 46031173 gg lub skype artur111214 które nie umieja sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do śmiałka
chłopie jeszcze się zaczernij, a jak cwaniacy wiedzący co to jest id nicka, cię podchwycą, to do końca topiku będą jaja z ciebie robić. Wybacz, ale tylko debil podaje na forum swoje dane i namiary. Na 100% jestem pewna, żeś małolat i koniobijca. Nara. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do  PT Kobyłeckiego
Mam 30 lat, jestem jeszcze dziewicą, bardzo chcę żebyś mnie rodziewiczając nauczył seksu. Wyślę Ci SMSa o której po Ciebie przyjedzie mój kierowca. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hentna na sex
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę czterdziestą wiosnę i pod staniczkiem jeszcze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do PT Kobyłeckiego
Mój Adonisie, otrzymałeś ode mnie SMSa? Potwierdź/zaprzecz tu na Forum. Czekam z niecierpliwością na spotkanie i zapewne cudowne wielkokrotne orgazmy, boś pewnie wspaniały nauczyciel seksu. Na samą myśl już robi mi się ślisko, a jak jeszcze tryśniesz swoim nasieniem, to będę wniebowzięta. Caluję mocno i z niecierpliwością czekam na spotkanie u mnie w apartamencie na 30-stym piętrze w pełni wyposażonym 👄👄🌼 👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener fitness  .
jak się nie spełni w łóżku, to go w*******l z 30-stego piętra na zbity pysk. A jak się spełni tylko w 90%, to podaj namiary a ja go zastąpię, bo mam czym/25cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×