Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasianella

Kamerzysta Rzeszów kogo polecacie?

Polecane posty

Gość kasianella

Kogo polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzzana
Ja polecam pana Bartka Wałeckiego bardzo dobre filmy robi!! i w przystępnej cenie. No i miły i fajne ma podejście do swojej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margna
Jeśli miałabym już kogoś polecić to na pewno będą to Bycze Filmy. Mają bardzo fajne podejście i realizują praktycznie wszystkie pomysły jakie PM sobie wymyśli. Na stronie http://byczefilmy.pl/filmy/ możesz sobie zobaczyć ich realizacje, moim zdaniem zachwycają. Nie robią długich i nudnawych filmów, ale krótko i ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suzzanna- a gdzie go znajdę? Ma jakaś stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja Kw.
O Byczych Filmach słyszałam bardzo pochlebne opinie. Podobają mi się kręcone przez nich filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayday Lublin
Z Rzeszowa polecamy fotoolech.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvfrrrrrrrrr
W przystępnej cenie to pan Wojciech z Konradem Fotografują i Kamerują. To ich e-mail wdproductions87@gmail.com są z Rzeszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam

Nie polecamy firmy Studio HD Trzciana świadcząca usługi podkarpacie i okolice . W naszej opinii firma nie jest godna polecenia . Taniec nagrywany z jednego miejsca. Para młoda została bardzo mało umieszczona na materiale nie wspominając o najbliższej rodzinie . Film monotonny . Dużo ważnych fragmentów nie zostało umieszczonych argumentując młodzi sobie nie życzą , a w rzeczywistości druga kamera nagrywała gorszą jakością dlatego fragmenty zostały pominięte . Zdarzają się urywki nagrywane bez statywu przez co obraz skacze nie da się tego oglądać. Zawiedliśmy się .  Na pewno ponownie nie zdecydowaliśmy byśmy się na współpracę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×