Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SAMOCHÓD RODZINNY-JAKI?

Polecane posty

Gość gość

jakie macie auta, jest nas 5 osób, przymierzamy sie do kupna jakiegoś większego, bo nasz stary opelik juz wysiada, co polecacie, jakie sa wygodne i...nie za drogie?, tak do 30 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Volvo V50, my kupiliśmy rok temu za 23tys 6letnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
looknęłam na allegro, bo nie mialam pojecia jaki to model,calkiem spoko:), kombi - rodzinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko vany np zafira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawieszenie zawsze można wymienić a inne zalety np 7 miejsc ma:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Volvo v50 fajny bo kombi, jak na kombi to niezle wyglada, pakowny, mocny i diesel nie spala duzo, no i jak to volvo rzadko sie psuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
volvo się psuje na potęgę właśnie, a każda naprawa w cenie połowy auta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam inne zdanie, w rodzinie maja ta marke po 5 i 7 lat(niedano pytalam , bo tez zmienialismy auto, ale wybralismy inne) i zadnych konkretnych napraw nie mieli:), to co zwykle sie robi, klocki, tarcze i jakieś drobne rzeczy,ale auta byly z salonu w sumie nie po kimś, a ludzie roznie uzytkują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olakinajusta
My mamy Toyote Corolle Verso i w środku dużo miejsca, bagażnik spory. Diesel, przyspieszenie spoko. Jedyna wada to według mnie (w porównaniu do Leona bo wcześniej my mieli) mało skrętny, ale da się przeżyć;) Jak my szukali to w grę wchodziła jeszcze Toyota Rav 4 i Honda FR-V (7 osobowa) ale mężowi się nie podobała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, bo nie zmieniam często aut, dobijamy właśnie zafirę na szkockich drogach, które są ciut lepsze od polskich i - mimo, że bardzo lubię to auto - to jednak jest za słabe; następna będzie Honda CRV;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olakinajusta
Sweet spore, spore:) I tylna kanapa dzielona na fotele czyt. 3 fotele. Przesówane. Więc wygodne. I w tyle nie ma tego "progu" który oddziela przednie fotele - nie wiem jak wam to opisać;) Mam nadzieje ze kumacie o co mi chodzi;) ex-D.Bill -honda crv mmmm....moje marzenie;) Następne bedzie tez to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie są wasze typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niekoniecznie
dziewczyny, moze wam trafic sie ferelny model najlepszej marki, tak jak mi wadliwa x6, wiec roznie to bywa, juz m-c czekam na część i jeżdżę taxi do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z poprzedniczką. To juz nasza druga alfa i złego słowa powiedziec nie moge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się podoba ford s-max, jest spory, na podwoziu mondeo, i na tylnej kanapie 3 niezalezne miejsca na foteliki. Tylko drogi troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z własnego doświadczenia mogę polecić japońskiego minivana, czyli Mazdę 5. Miejsca jest w nim moim zdaniem w sam raz na 5 osób, nie za dużo i nie za mało. My mamy za sobą już parę dłuższych wojaży i nie było do tej pory problemów z pakownością (chyba, że ktoś oczekuje standardu przyczepy kempingowej, ale to nie w tej cenie ;)). Nie chcę się rozpisywać, szczegóły możesz sprawdzić sobie tu: http://www.mazda.pl/showroom/mazda5/overview/. Może Wam też przypadnie do gustu, my jesteśmy b. zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chevrolet captiva, suw na 7 osob:) polecam z czystym sumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
renault espace 4 ,nie znam wygodniejszego auta ,naprawde komfortowe ,szczególnie model z privilage ze szklanym dachem,super frajda z podrózy ale tylko silnik 2.2 dci,pozostale sa awaryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różne można polecać ale zwróć uwagę na to jak one wypadają w testach zderzeniowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizacja Euro NCAP ogłosiła listę samochodów, które uzyskały najlepsze rezultaty w próbach zderzeniowych w ubiegłym roku. Rozbito łącznie dwadzieścia dziewięć aut, ale tylko 65% z nich otrzymało najwyższy, pięciogwiazdkowy wynik. Rok wcześniej aż 90 procent przetestowanych samochodów osiągnęło taki rezultat OTO DOWÓD NA TO, ŻE JAKOŚĆ IDZIE NA DNO Z PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe ile warte te testy?? Najbezpieczniej byłoby mieć zderzaki od Łucjana Łągiewki i z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×