Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SAMOCHÓD RODZINNY-JAKI?

Polecane posty

Gość gość
Wiesz co, generalnie nie patrz na słowo klucz: "rodzinny", to może oznaczać za każdym razem co innego. Jeśli masz 6 osobową rodzinę, z którą będziesz jeździć na wakacje, to chyba rodzinne samochody 5-osobowe nie wchodzę w grę, prawda? Znowu 3 osobowy samochód, dla rodziców i dziecka - to też inny temat. Ja od siebie polecę coś ładnego, może BMW? Zobacz tutaj: https://www.bmw-mcars.pl/ jest sporo fajnych ofert, przejrzyj, to solidna marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidek933
mi sie bezpieczenstwo z rodzina kojarzy i z volvo! jezdze s60 i nie narzekam, a jak serwis to na al. zwyciestwa 214w Gdyni. 3miasto pozdrawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potron
No to na pewno musi być to przestronne i przede wszystkim niezawodne auto, które poradzi sobie z większym obciążeniem i na długich trasach np. podczas wakacji rodzinnych. Ze swojej strony mogę polecić Ci abyś sprawdził propozycje od Hondy m.in w zakresie takich modeli jak CR-V, FR-V bądź HR-V. My mamy opcję numer trzy z tych które podałem i naprawdę jestem zadowolony ponieważ spełnia wymagania pod każdym względem i do tego bardzo wygodnie się prowadzi, a robię codziennie do pracy ok. 60km w dwie strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avensis zawsze i wszędzie, pakowne cudo, wygodnie się prowadzi, ja ogólnie nie lubię długich samochodów, ale tu bardzo dobrze się czuję za kółkiem. Remont ostatnio układu hamowania robiliśmy to na częściach delphi nie ma żadnego problemu. Ciężko by mi teraz było się na inny przerzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy Juke'a i się sprawuje idealnie. Mąż znalazł najpierw jakieś recenzje chyba na http://mojeauto.pl/ a potem szybka akcja, auto z salonu, jeździmy nim kilka dobrych lat. Sprawuje się super. Przy dwójce dzieciaków mieścimy się w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kombinatori
Ja ostatnio kupiłem bardzo fajnego Forda S-Maxa w komisie Auto Loco https://www.auto-loco.pl/. Bardzo fajne auto z polskiego salonu. Pełna książka serwisowa a przed zakupem sprawdziłem go na serwisie. Auto sprawuje się super i jest idealne dla pięcioosobowej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Grem
Jeżeli auto rodzinne to zdecydowanie mogę polecić Ci abyście sprawdzili ofertę salonu Auto Res Rzeszów w którym znajdziesz modele aut takich marek jak Fiat, Alfa Romeo, Jeep, czy Hyundai. Do tego oprócz nowych przygotowali również niezły wybór aut używanych ale tutaj już najlepiej będzie jeżeli sprawdzisz je bezpośrednio w salonie bądź wcześniej na ich stronie internetowej. Myślę, że nie pożałujesz, tak jak ja kupując u nich Hyundaia Elantra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toyota avensis - tylko i wyłącznie! Sprawdź sobie na stronie salonu https://toyotawola.pl/pl/ jakie oferty aktualnie mają. Pewnie niedługo zacznie też się jakaś wyprzedaż rocznika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asspka

Ja bardzo lubię markę Fiat, uważam że mają świetne samochody i to za normalne pieniądze. Polecam salon samochodowy adfauto.pl warto podjechać. Dobra obsługa, rozsądne ceny, różne sposoby finansowania. Jednym zdaniem: każdy coś dla siebie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figaro

Nasz samochód do Seicento na gaz. Nic nam więcej nie potrzeba, a instalacja gazu bardzo się opłaciła. Aktualnie możemy śmigać po niezwykle niskiej cenie, dzięki elementom Tartarini zamontowanym przez Auto Gaz Śląsk . Instalacja LPG to rewelacyjna opcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rodzinny to kombi 🙂 musi mieć duży bagażnik żeby wszystko się pomieściło. Mi kupiliśmy niedawno toyotę avensis w salonie Carolina Toyota Wola (wzieliśmy na kredyt - atrakcyjna oferta bo niskie raty). Powiem wam że samochód sprawdza się idealnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

My mamy toyote tundre. Nie wyobrazm sobie "zwyklej" osobowki. Ostatnio jechalam taka ale w wersji combi to raz ze scisk dwa dziwnie nisko sie siedzi i mialam wrazenie ze jak dojdzie do czolowki to zostaniemy zmiazdzeni w tym samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kombi to najbrzydsze samochody jakie produkują. Nawet te nowsze. Nie wiem jak można było coś takiego na rynek wypuścic. Weź sobie kup suva a nie kombi. Jest wyższy, lepsza widoczność, pojemny i do tego ładniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pacifika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak samochod rodzinny to tylko lancia voyager!! Ten samochod jest idealny na dluzsze trasy. Wygodny, pojemny i jeszcze plusem jest, ze dzieciaki wysiadajac z tylu nie uderza drzwiami w inny samochod bo ma przesuwne drzwi 😉. Jestesmy bardzo zadowoleni z tego samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Jak samochod rodzinny to tylko lancia voyager!! Ten samochod jest idealny na dluzsze trasy. Wygodny, pojemny i jeszcze plusem jest, ze dzieciaki wysiadajac z tylu nie uderza drzwiami w inny samochod bo ma przesuwne drzwi 😉. Jestesmy bardzo zadowoleni z tego samochodu.

To ja pisalam. Przepraszam ale nie zauwazylam ze samochod ma byc do 30tys wiec lancia odpada.

 

Ktos wspomnial o pacyfice wiec ja tez polecam bo siostra ma i jest zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

U nas dobrze sprawdza się avensis III w kombi. Bez problemu z trójką dzieci zabieramy się na wakacje. Ale też na bliźsze trasy się nadaje.Jedyny minus to długość auta. Nie lubię go prowadzić, bo jest dla mnie za długi. Ale mąż lubi siedzieć w nim za kółkiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja również polecam samochody z tylnimy drzwiami przesuwnymi. Myśle, że kazdemu z nas raz zdarzyło sie drzwiami musnąć samochód obok. A dzieciak jak to dzieciak wysiadajac raczej nie patrzy wiec przynajmniej jest pewność ze nie uderzy w czyjes drzwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela

Dla mnie samochód rodzinny to musi być duży, najlepiej kombi. Może toyota avensis? Teraz w salonie Carolina Toyota Wola mają fajne ceny na wyprzedaży rocznika. A jak nie chcecie nowego modelu to sprzedają też używane samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

Crysler grand voyager diesel manual

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek

Brat ma toyotę verso 1.8 z lpg, Spala 10 litrów, jest siedmioosobowa. Jak ma się dużą rodzinę to taki van się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Volvo v50, które pojawia się w postach jest małe. Na prawdę to mały samochód w środku. Na tej samej płycie zrobili większego forda focusa- jeśli już koniecznie w tym klimacie. Do tego v50 znane jest z awaryjności elektryki więc...

Polecam opla vectra w wersji gts - roczniki 2006-7. Pakowny, 5 miejscowy 2x isofix z tyłu. 5 osób zmieści się nawet wygodnie - 4 jadą jak królowie 🙂 do tego samochód praktyczne bezawaryjny- lub opel zefira (w sumie to samo tylko w nieco większej konfiguracji). Co do zawieszenie i części - każdy samochód będzie miał prędzej czy później problemy. Ople są tanie w utrzymaniu, a nasze drogi już takie złe nie są.

 

Jeśli chcecie zaciągnąć opinii doświadczonych w temacie rodziców zapraszam na 

https://pytaj.online/kategoria/rodzicielstwo/doswiadczeni-rodzice/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yas

Rexton trójka dobrze wygląda i bez problemu nadaję się do jazdy w pięć osób. A jak potrzebujesz czegoś większego to są też wersje siedmioosobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erea

A mazdę braliście pod uwagę? mają kilka na prawdę fajnych dla rodzin modeli, zarówno kombiki jak i suvy. Ja się polecam po prostu przejechać do ich salonu Klimczak w Częstochowie to można pooglądać auta, dogadać się i przejechać się na jazdę próbną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginak Adam

Najlepiej poszukać na blogach fanocean.pl porównali samochody rodzinne z kończącego się roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×