Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślub2014

poszukuje fotografa Nałęczów/Lublin/okolice

Polecane posty

Gość ślub2014

zależy mi na "ciepłych" fotkach, bez jakiś dziwacznych wizji fotografa czy awangardzie. Możecie mi kogoś polecić? nie ukrywam cena też jest ważna, jesteśmy zaraz po studiach i budżet jest jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murowany adapter
Czyli jaki, 900, 1500 czy 3000zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub2014
do 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej to chyba jakiś żart. No ale jak ktoś chce tanio, to ma też odpowiednią do ceny jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
średnio fotki mi się podobają, czekam na następne propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że w tej cenie do 1500 zdjęcia będą właśnie takiej jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo ważne jest to, że firma działa od bardzo wielu lat, więc fotograf pewnie jest bardzo doświadczony, co gwarantuje wysoki poziom. Nie jakiś tam młody nie wiadomo co, tylko fotograf z doświadczeniem i studiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W innym wątku już o tym pisałem. Doświadczenie nie musi iść w parze z jakością zdjęć, czego ta "firma z długoletnią tradycją" jest doskonałym przykładem. Takie zdjęcia nie wybronią się doświadczeniem fotografa, bo są po prostu pod każdym względem słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub2014
siostra miała na ślubie fotografa za 3000 tys, zdjęcia bez szału. Mi zależy na sympatycznej pamiątce, przecież nie szukam za 1500 profesjonalisty który robi zdjęcia do magazynów modowych.... wyluzujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panie Radecki, akurat ja mam jednego z fotografów których można znaleźć w podanym przez Pana linku, ale cena to 3000zł, a w linku podana jest 2razy mniejsza kwota. Ale widać na pierwszy rzut oka, że zdjecia są ładne, może akurat nie wszyscy tak podnieśli ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "gościa" wyżej - naprawdę nie musisz zwracać się do mnie per "pan". Cokolwiek bym nie napisał to odzywa się "doświadczony fotograf" ze swoimi durnymi docinkami. Zarejestruj się w końcu pod stałym nickiem, wtedy podyskutujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem fotografem, nie wiem czym CIE uraziłam. tak mnie nauczono, że do obcych mowi sie per pan ;-) i nie wiem gdzie w moim poście widzisz docinek do ciebie. wręcz przeciwnie, napisałam ze zdjecia są ładne, więc link może być przydatny. Tylko że nie ufałabym podanym tam cenom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub2014
dzięki zaraz poprzeglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli te zdjęcia się Wam podobają, a i cenowo oferta jest w porządku, to czemu nie ;). Radziłbym tylko poprosić panią fotograf o przedstawienie przynajmniej 3-4 pełnych reportaży i plenerów - w formie cyfrowej, jak i papierowej (albumów). Na jej stronie nie widzę bloga, gdzie możnaby obejrzeć więcej zdjęć, a portfolio jest małe i może być mylące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno - ta osoba nie prowadzi działalności (nie ma jej w bazie przedsiębiorców na firma.gov.pl). Musisz pamiętać, że to wiąże się z pewnymi "pułapkami", np. najprawdopodobniej nie podpiszecie legalnej umowy. Radzę być ostrożnym w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze sprecyzować co się chce dokładnie za ten tysiąc wraz z przykładami. Ja w tym roku mam sporo wolnych terminów po różnego rodzaju perturbacjach w pracy z pracodawcą. Nie brałem ślubów bo praca miała być marzenie a wyszło jak wyszło, stąd wolne terminy. w razie czego proszę o maila wtedy przedyskutujemy resztę. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla niezdecydowanych dobrym pomysłem będzie przejrzenie oferty: www.foto-video.gdziewesele.pl/Lublin/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoFotoGość
Każdy kto szuka fotografa na ślub, niech zwróci uwagę na tak istotną rzecz, że najczęściej nie ogląda sie w portfolio fotografa wszystkich zdjęć jakie trafiają do albumu ich klienta, ale ogląda się często 3 -8 fotografii z około 150zdjęć :) oglądacie najbardziej dopracowane zdjęcia po zakończeniu zlecenia i prawdopodobnie klient takich zdjęć nie otrzymal , bo nie było czasu na grafike itd, a zlecenia są wymieszane tworząc efekt zdjęć z uroczystości ślubnej jakby jednej. Mało fotografów ma odwagę pokazać" ostatnie zlecenie" z kościoła, pleneru, z wesela, po kilka zdjęć na miejsce, by pokazać to jak potrafi się odnaleźć z aparatem w kościele, przed kościołem, przed restauracją na wejściu itd. Zdjęcia w kościele są bardzo trudne. Trzeba być praktycznie wszędzie w momencie wejścia do kościoła i wyjścia z niego. Obserwuj dobrze, który fotograf jest sprytny, a który jest dobry:) Jestem fotografem, ale w takiej cenie nie wykonuje sesji ślubnych, ponieważ nie wiem kiedy by mi się sam obiektyw zwrócił:) Prędzej by padł aparat. Dlatego domyślając sie na jakie strony WPADNIESZ dziele się tą myślą:) Kiedyś miałem zlecenie by wykonać dla jakiegoś fotografa zdjęcia ślubne z modelem i modelką, ponieważ jego sprzęt nie dawał tej dynamiki przestrzeni co moj do mody. Po prostu już mnie zemdliło, a zlecenia nie wykonałem... Niektóre zdjęcia, ktore oglądasz w internecie i są wyłącznie zdjęciami z pleneru, to prawdopodobnie oglądasz ustawianą sesje, i nie był to realny ślub tylko pozowanie znajomych. Pamiętaj, że placąc za fotografa płacisz nie za jego czas, ale za jego prace, która sie nie kończy na widzeniu z Tobą, a za taką ktora trwa jeszcze z 2tygodnie po zdjęciach i zostawia fotograf oczy na monitorze, że płacisz za wynajęcie go z jego sprzętem za kilka tysięcy złotych. Placisz nie za to że pstryka palcami, tylko kosztownym sprzetem i poświeca czas. On niechce by to było jego więzieniem . Wiec jesli ktos robi Ci za male pieniazki, po prostu odwali robote. A glupich amatorow uczacych, ludzi ze da sie taniej i ktorzy zniszczyli rynek przejda do histori jako jedna masaowa glupota, a nie art. Ta rownowaga musi byc zachowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek wrrr
polecam http://stylowafotografia.pl/ za całość z plenerem 1500zł. w tym jeszcze foto-książki i duży foto-obraz. Dużo zdjęć prezentuje na spotkaniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No stary, proponujesz tutaj mega stylowe gówno ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się powyżej ktoś rozpisał, jestem apl. radcowską, przychodzi klient, mój szef bierze 3 600 za sprawę tzw. małą, a potem ja wszystko piszę ba! nawet ja chodzę na rozprawy do sądu. A potem prowadzę prywatnie podobną sprawę ale już na boku, jako ja - aplikantka a nie mój szef i za takie same pisma biorę 500 zł. Myślisz, że gdzie jest różnica? a w nazwisku i tytule. Też inwestuje swój czas, wiedzę, programy prawnicze i inne cuda, ale w pierwszej wersji zlecenia w zestawie jest uścisk ręki mojego szefa. Podobnie jest i w tej branży :) płacisz 100% więcej za nazwisko i dobrą stronę www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"polecam http://stylowafotografia.pl/ za całość z plenerem 1500zł. w tym jeszcze foto-książki i duży foto-obraz. Dużo zdjęć prezentuje na spotkaniu. Pozdrawiam" xxx Jaka cena, takie zdjęcia. Jednym słowem - lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słaby retoryk z ciebie jeśli porównujesz pisma procesowe, które faktycznie wyglądają tak samo do zdjęć, przy których nie ma dwóch takich samych, wydaje mi się, że to nie pisał żaden aplikant, a znany tylko na kafe pewien urażony fotograf z Warszawy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BARDZO BARDZO POLECAM !!! ww.oddview.pl 2 Fotografów w 1 !! TANIO ! Solidnie ! Ładnie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanio czyli ile? do 1500 zł czy więcej bo muszę wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika-świeżo upieczona żona:)
Cześć. Ja właśnie jestem po sesji ślubnej. Wynajęłam fotografa młodego, świeżo po kursach fotograficznych- trochę ryzykowałam ale za namową męża zgodziłam się-znajomy -znajomego. I miesiąc temu zszokowałam się pozytywnie. Młoda osoba, głowa pełna pomysłów - każda jego fotografia coś opowiada, ma jakiś podteks- związana z naszym zawodem, zainteresowaniami.Zrobił nam sesję w Krakowie i Rzeszowie (oprócz tego oczywiście-kościół, sala weselna). Fotograf miał tyle pomysłów że już nie miałam siły na pozowanie;).Zrobił nam na początku delikatny wywiad: hobby, zainteresowania-nie wiedziałam po co- dopiero na zdjęciach widzę dlaczego:) Oglądając teraz fotografie ciągle mam łezkę w oku. Zależało nam na zdjęciach nowoczesnych: naturalnych ale również z elementami grafiki-i takie są.Warto fizycznie spotkać się z fotografem i zobaczyć zdjęcia, porozmawiać. Nas fotograf urzekł swoją skromnością ale jaki zapał miał gdy opowiadał o fotografiach - cudny...życzę wszystkim udanych wesel, ślubów by życie było piękne i składało się z większości z pięknych chwil. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę podać emaila do niego: goperaz@wp.pl Wiem że robi zdjęcia w Lublinie, Rzeszowie i Krakowie Ps. Uwaga na fotografów którzy dają zdjęcia - zapisują pliki w małych rozdzielczościach i przy chęci powiększenia jest problem. Musimy wrócić wtedy do niego i poprosić (wykupić) lepszą rozdzielczość naszych zdjęć. Chamstwo. Ten fotograf dał nam wszystkie zdjęcia w maxymalnej rozdzielczości aparatu i zadeklarował pomoc przy późniejszych wywołaniach za darmo Pozdrawiam wszystkich zakochanych!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ps. Uwaga na fotografów którzy dają zdjęcia - zapisują pliki w małych rozdzielczościach i przy chęci powiększenia jest problem. Musimy wrócić wtedy do niego i poprosić (wykupić) lepszą rozdzielczość naszych zdjęć. Chamstwo." W USA czy UK tak właśnie większość fotografów robi i NIKT nie uważa, że to chamstwo. Tylko jakoś w naszym pięknym kraju przyjęło się, że fotograf to chodząca organizacja charytatywna. Najlepiej to żeby w ogóle zdjęcia za darmo zrobił, bo się wam należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×