Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co was intryguje bhn

Jaki kształt oczu ,oprawa u faceta jest najbardziej pociągając,a jakie odpychają

Polecane posty

Gość co was intryguje bhn

nie o kolor pytam , tylko ogólnie o oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ma znaczenia, kobiety nie patrzą tak bardzo na oczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierujemy się bardziej emocjami wiec raczej patrzymy na charakter na wygląd tez ale w kategoriach: przystojny albo nie, nie rozbieramy na czynniki pierwsze tak jak mezczyzna: fajna d**a, fajne cycki, fajne nogi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierujemy się bardziej emocjami wiec raczej patrzymy na charakter na wygląd tez ale w kategoriach: przystojny albo nie, nie rozbieramy na czynniki pierwsze tak jak mezczyzna: fajna d**a, fajne cycki, fajne nogi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś fgthyujik
pierwszy znak to niewatpliwie oczy!To one wiele mówią,sa smutne, sa wesołe... co ty bredzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej gustuję w oczach niebieskich, a jasna oprawa oczu wydaje mi się intrygująca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mów za siebie, ja patrzę na takie rzeczy :P Podobają mi się duże, ciemne oczy i długie, ciemne rzęsy. Nie lubię jasnych oczu - błękitnych, jasnozielonych, szarych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhngjmku,ykmhjgdbf
ciemne oczy sa najbardziej sexi , meskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie niebieskie, szare i zielone są najpiękniejsze:) Większość ludzi ma niestety brązowe lub piwne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna oprawa i jasne oczy - cudowny unikat :) Natomiast ciemne oczy u faceta są dla mnie pospolite, nie podobają mi się kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emyly
Ciemne oczy, sredniej wielkosci, ciemna oprawa, nie znosze wielkich oczu omg z bliska przerazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nie podobają duże i okrągłe oczy, takie trochę wyłupiaste. Za to uwielbiam jak facet ma duże, ale głęboko osadzone oczy i nie takie piłkowate :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbfbf
podobaja mi sie brązowe jak u chinczyka ;)duże nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone szare niebieskie
No masz rację, jasne oczka i ciemna oprawa to unikat:) piękny kontrast. Pisałam jako gość przed Tobą. A brązowe są pospolite, u kobiet zreszta tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, pospolite nie znaczy brzydkie :D Piwne są jeszcze ładne, przy bliższym przyjrzeniu się mają niesamowite, brązowo-zielone wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbfbfhnmhjmgnbvfdc
nie lubie asnych , niebieskich nie wiem dlaczego zaraz takiego traktuje lekceważaco i mam go za głupka. Kocham brąz , piwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
musiałabym te oczy zobaczyć, żeby ocenić. nie chodzi o kolor, o kształt, ale o ich wyraz, o to, czy współgrają z resztą twarzy. mnie właśnie oczy najbardziej interesują w męskim wyglądzie. to są zwierciadła duszy. facet może być brzydki jak noc, ale jeśli będzie miał magiczne spojrzenie, to przepadłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulkaD
małe, chytre świńskie oczka odpychają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tośkaolo
lubie jak facet ma niebieskie wielkie oczy, nie lubie takich malych przebiegłych oczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie meżczyzn z ciemnymi oczkami, niezaleznie od wielkości , oni są tacy męscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość-to ja
Tylko szlachetne niebieskie, szare bądź zielone plus ciemna oprawa oczu ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi podobaja sie niewytrzeszczone, koniecznie ciemne - tylko takie sa MEGA MESKIE i SEKSOWNE, facet musi miec tajemnicze spojrzenie, najlepiej brazowe z czarna oprawa ... wylupy mnie odpychaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi podobaja sie niewytrzeszczone, koniecznie ciemne - tylko takie sa MEGA MESKIE i SEKSOWNE Dla Ciebie i wielu innych tak, dla mnie i wielu innych najbardziej pociagajace i meskie sa niebieskie lub szare, takie swiecace :D A brazowe oczy u faceta sa oklepane, jasne oczy u facetow to rzadkosc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Ciebie i wielu innych tak, dla mnie i wielu innych najbardziej pociagajace i meskie sa niebieskie lub szare, takie swiecace A brazowe oczy u faceta sa oklepane, jasne oczy u facetow to rzadkosc ;p podobaja sie tylko tobie i to twoj problem. takie oczy sa pedalskie, nie sa ani meskie ani pociagajace ani tajemnicze, sa PEDALSKIE, a skoro lubisz pedalow to juz twoj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne oczy to rzadkosc ?? pierwsze widze! kazdy brzydki facet takie ma. Ladne sa tylko gleboko osadzone, nieduze, ciemne i podstepne spojrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gimbusiary, dajcie spokoj Biberowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są osoby które mają piękne, błękitne oczy wyglądające jak bardzo czyste, arktyczne jezioro (jaka poezja...), ale większość osób ma w miarę "płytkie" tęczówki i błękitne oczy kojarzą mi się z zaćmą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość-to ja
Brązowe i piwne są ładne, ale pospolite Niebieskie czy zielone to piękna rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brązowe kojarzą mi się z chińczykami, a do tego jak sa małe, to już calkowicie nieładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy ja tu jestem zupełnie nieobiektywna, bo moje ulubione oczy na świecie są brązowe/piwne (zależy kogo zapytać). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×