Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zarabianie za czytanie maili

Polecane posty

Gość gość

Hej ! Czy Was też zawsze denerwowało odbieranie reklam na Waszą skrzynkę mailową? Mnie już teraz nie denerwuje, wiedząc, że za samo przeczytanie każdego maila, co kosztuje mnie kilka sekund mogę zarobić do 1 zł! Do tego na start każdy dostaje 20 zł! Wypłaty od 200 zł, ale naprawdę działa to bardzo sprawnie i polecam spróbować :) Kto chętny niech zostawi swój e-mail !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(aminaabbasabdul@yahoo.com) Cześć kochanie, Nazywam się pani Amina Abbas, mam nadzieję, że wszystko jest ok, co z tobą, jak to jest moja przyjemność kontaktu z Tobą w konieczności komunikacji z Państwem, proszę Życzę będzie masz chęć ze mną, abyśmy mogli poznać się nawzajem więcej i lepiej zobaczyć, co wydarzy się w future.please tu jest mój prywatny adres e-mail (aminaabbasabdul@yahoo.com) Napisz do mnie e-mail bezpośrednio do mojej skrzynki pocztowej więc mogę wysłać Ci moje zdjęcie, aby wiedzieć kogo i am.please nadzieję usłyszeć od ciebie. Dziękuję i mam piękny dzień. Proszę odpowiedzieć bezpośrednio do mojej prywatnej skrzynki pocztowej (aminaabbasabdul@yahoo.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepisywanie kodów platne

https://wdumoney.xyz/2218061170509/
polega na przepisywaniu trzy cyfrowych kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×