Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kayleigh22

pytanie o cwiczenia posladkow

Polecane posty

Gość kayleigh22

czy mozna cwiczyc posladki codziennie czy powinno robic sie przerwy?? bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych mięśni nie można ćwiczyć co dzień tylko maks 2 razy na tydzień (a zaręczam, że jak zrobisz porządny trening to częściej zwyczajnie nie dasz rady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayleigh22
dziekuje bardzo za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jakie ćwiczenia robisz. Jeśli jeździsz na rowerze, robisz przysiady to możesz to robić codziennie. Ja tak robię, oprócz tego robię trening z Ewą Chodakowską i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z aidiotka napisała
że maksymalnie 2 razy na tydzień?:/ większych bzdur nie słyszałam już dawno:/ można codzień, ja cwiczę codziennie po 30 minut pośladki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście ,że można codziennie , można nawet dwa razy dziennie pytanie tylko poco ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kayleigh - ćwicząc codziennie daną część ciała osiągniesz efekt odwrotny od zamierzonego. Jeśli bardzo zależy Ci na efektach ćwicz co drugi dzień, a dzień na regenerację. W przypadku pośladków pamiętaj, żeby zmieniać ćwiczenia. I nie zapominaj też o ćwiczeniach na nogi i plecy. Mówiąc w największym skrócie, one wspomagają ujędrnienie tej okolicy ciała. Oczywiście nie muszę chyba dodawać, że właściwa dieta to podstawa podstaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz ćwiczyć codziennie, ale pod warunkiem, że bardzo szybko się regenerujesz. Ja osobiście nie znam takiej osoby, nawet wyczynowego sportowca, która tak szybko by się regenerowała i ćwiczyła daną partię mięśni codziennie. Wydaje mi się, że trzeba by pamiętać o tym, że po zmobilizowaniu mięśni, czyli po konkretnym ćwiczeniu, najlepszym czasem dla nich jest czas ich regeneracji i odpoczynku, gdyż tak naprawdę właśnie wtedy jest czas ich odbudowy czy też wzrostu. Przypuszczam, że część ludzi zbyt szybko próbuje ponownie dociskać mięśnie, nie dając im czasu na regenerację, i powraca do punktu wyjścia i tym samym braku efektu. Ja osobiście ćwiczę po dwie partie mięśni co drugi dzień czyli załóżmy pierwszego dnia klatka i triceps, drugi dzień jest odpoczynek. Trzeciego dnia plecy i biceps, czwartego przerwa itd. Także do pierwszego dnia wracam dopiero po dziesiątym dniu (licząc z przerwami). Daję swoim mięśniom czas i mam pozytywne efekty swoich ćwiczeń. Pozdrawiam http://marcinjurczyk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taidiotka
co z aidiotka napisała: ja jestem tą "idiotką". Jak dla ciebie "ćwiczenia" to machnięcie 5 razy nogą w lewo i 10 razy w prawo to faktycznie możesz i co 5 minut. Ale ja zakładam, że jak ktoś chce ćwiczyć to będzie to robić porządnie i ze sporymi obciążeniami żeby mieć efekty. A takich ćwiczeń na tę samą grupę mięśniową nie robi się częściej niż co 3-4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iokjdkajdkjad
dziewczyno ale jak robisz te ćwiczenia , że nie ma efektów, bo najważniejsze jest jak robisz jeśłi ćwiczysz codziennie , nie wiadomo ile przysiadów to faktycznie może nie być efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×