Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koyotek1

MARKOWA ODZIEŻ

Polecane posty

Gość gość
Ja kupiłam ostatnio z polecenia sukienkę laura guidi. Boska! Na wyprzdazy kupiłam jeszcze 2 sukienki. Są przeceny 60% wczesniej były bardzo drogie, a teraz ok i jakość genialna! Nie wygląda jak szmata a już mam 3 pranie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio znalazłam tutaj https://pitbull.warszawa.pl niezłą i markową odzież. Pitbull West Coast może nie jest aż tak znany, ale bardzo lubię tę markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z partnerem kupuję sobie zawsze ciuchy w crossjeans. Mają swój sklep w internecie jeśli nie masz czasu biegać po sklepach, no i oczywiście sporo stacjonarnych nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Nam ta marka pasuje ze względu na jakoś materiału, dotąd nie ma dziury, szwy nie puszczają jak to bywało w innych testowanych przez nas markach, no i też nie farbują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram tereskę jeśli chcesz kupić coś naprawdę sprawdzonego i markowego co warte jest ceny. To tylko CJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram tereskę jeśli chcesz kupić coś naprawdę sprawdzonego i markowego co warte jest ceny. To tylko CJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelo ja kupuję przeważnie przez internet markę CJ oto ich strona: crossjeans.pl Mają niskie ceny, dobre ciuchy jeśli chodzi o jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne tuniki, dobrze modelujące ciało masz w https://www.lejdi.pl/ i praktycznie pod każdy styl i rodzaj urody można dobrać. Nie ma kosmicznych cen. Fajne aplikacje, np. w postaci kryształków. Nawet bym oceniła ich ciuchy wyżej od popularnych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy któraś z was ma ...enkę laura guidi?  widzę opinię z sierpnia możesz do mnie napisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta26

Hejka ja z markowa odzieżą znalazłam fajny sklep internetowy  tam można naprawdę coś fajnego zawsze trafić i w przystępnej cenie .Ja tam bynajmniej zawsze coś dla siebie znajdę więc i polecam wam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Bardzo fajna odzież męską mozna kupić ze strony firmy ADRIANO CALITRI i warto wejść do nich na stronę i zapoznać się z ich oferta. Firma oferuje sprzedaż garniturów, marynarek, koszul, spodni, płaszczy w najlepszym gatunku i niepowtarzalnym kroju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię markową odzież, ale jest droga. Dlatego zwykle poluję na różne promocje na WydawajDobrze.com - ostatnio znalazłam fajną promocję do Giacamo Conti na kurtki i płaszcze. Chyba jeszcze obowiązuje, a jak nie to może uda Ci się znaleźć inną wyprzedaż 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina

kistima ale markowa odzież wcale nie musi być droga zerknij sobie na ubierzsie.com mają spory asortyment odzieży markowej w całkiem przyzwoitych cenach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×