Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc11111111

wiem ze to nie mozliwe ale czy na pewno ?

Polecane posty

Gość gosc11111111

Czesc dziewczyny, proszę o odpowiedzi co sądzicie na ten temat. Pewnie wiele z was powie : ile ona ma lat że gada takie rzeczy, co za bezmózg totalny itp ... tak tak tak wiem to. Ale każda z nas wie jak to jest jak sie czegoś naczyta a poźniej panikuje. Wiem, że żadna z was też nie jest lekarzem (chyba) ale jeśli któraś z was odpisze to będę wdzięczna. Przejdę do rzeczy. Około miesiąc temu z moim chłopakiem uprawiałam petting. Wszystko było wporządku ale na dzien następny zaczełam sobie wkręcać ze pierwsze poprawił sobie członka a poźniej wprowadził mi palec do pochwy. O swoich wątpliwościach poinformowalam chłopaka mimo ze bylo to dla mnie śmieszne i totalnie głupie. Powiedział ze miał suche ręce i ze gdyby miał cos na palcach to by ich we mnie nie wpychał. Cóż. z opóżnienieniem dostałam okres, normalny 7 dni trwający, przed tym zrobiłam test, wyszeł negatywnie. o calej sprawie zapomniałam aż do dziś. Dostalam lekkie plamienie. Dosłownie leciutkie. i znów sie wystraszyłam. Czym to moze byc spowodowane. Co myślicie o całej sprawie. ta 'ciąża' to jest mój chory wymysł wyobraźni prawda dziewczyny ? wiem, ze przez palec w ciaze sie nie zachodzi ale chyba potrzebuje kogos kto mi powie, zebym przestala sobie montowac i wygadywac głupoty. Z góry dziękuje, pozdrawiam was ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak miałam. a Teraz moja córeczka do żłobka idzie. lepiej idz do ginekologa albo zrob kolejny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11111111
myślisz, że można miec aż taki niefart ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11111111
wybacz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katolicy niedouczeni
A o niepokalanym poczęciu nie słyszeliście? Duch Święty potrafił zapłodnić, a duch jest myslą. Więc myśl też moze zapładniać. Więc skoro tak bardzo o tym myślałaś, to wymysliłaś. Jesteś w ciąży na 127,4%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×