Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mm00

Czarna suknia ślubna

Polecane posty

Gość mm00
Jak nie znajac typu urody jakiejs osoby mozesz stwierdzic jaki kolor ta urode podkresli czy nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widziałam jeszcze, żeby jakaś kobieta wyjątkowo dobrze wyglądała w czerni, czy żeby ta czerń podkreślała jej urodę. To nie jest kolor do podkreślania. Zginiesz w tej czerni, twoja uroda zginie. Ale widać nie każdy lubi wyglądać dobrze, niejeden ceni bardziej wygodę niż wygląd, rozumiem to. Twoja sprawa, są gusta i guściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podobają czarne suknie. Bielkojarzy mi się z czystością i niewinnością,a więc do mnie nie pasuje :P Gdybym zdecydowała sie na ślub to niewykluczone,że własnie taka bym ubrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm00
Ja widzialam wiele kobiet , ktore w czerni wygladaly bardzo dobrze. Czy moja urode czern podkresla czy nie - nie wiem. Nie jestem w tej kwestii obiektywna ale w moich oczach najlepiej wygladam wlasnie w tym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm00
Ja widzialam wiele kobiet , ktore w czerni wygladaly bardzo dobrze. Czy moja urode czern podkresla czy nie - nie wiem. Nie jestem w tej kwestii obiektywna ale w moich oczach najlepiej wygladam wlasnie w tym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm00
Ja widzialam wiele kobiet , ktore w czerni wygladaly bardzo dobrze. Czy moja urode czern podkresla czy nie - nie wiem. Nie jestem w tej kwestii obiektywna ale w moich oczach najlepiej wygladam wlasnie w tym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna suknia może być piękna i podkreślać urodę. Tak naprawdę każda kobieta doskonale wygląda w małej czarnej, a w bieli - już niekoniecznie. To synonim elegancji i tak jak już ktoś mówił wcześniej: w innych kulturach biel to żałoba! W dniu ślubu kobieta musi czuć się dobrze i pięknie, to jest idea stroju. Biała suknia to nie jakieś przebranie. Nikt nie przebiera się za pannę młodą, chyba że na bal przebierańców czy Halloween ;) Owszem, większość wybiera utartą tradycją biel, ale miejmy nadzieję, że głównie dlatego, że na to mają ochotę i to uważają za piękne, a nie z lęku przed krytycznym okiem cioć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranyjulek
Dnia 31.05.2013 o 20:53, Gość mm00 napisał:

Ale czego symbolem jest biel? Bo jesli symbolem czystosci to nie ukrywajmy - ma sie to nijak do wiekszosci przypadkow.

Czystości uczuć! Na religię nie chodzisz? Żadnej czystości, w sensie dziewictwa, ale czystości uczuć (ich szczerości) oraz czystości serca (spowiedzi przedślubnej)!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×