Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Roberth38

Samotni ciąg dalszy

Polecane posty

Gość nunia2013
A jednak założyłeś....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2013 Robert
ja jstem tu :) a ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąż sama
ciąg dalszy czego? samotności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Robert. Inni są zwarci i gotowi. Ten portal ( o2 ) zdaje się - nie jest zbyt przyjaznym miejscem dla nas miejscem dla nas. Doszukujemy się nawet teorii spiskowych. Inne wątki działają w miarę sprawnie. Nasze z reguły nie. Może opuścimy O2 i znajdziemy inne bardziej przyjazne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąż sama
nie piszemy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Patrysi 6 latek :)
Widać szwankujące forum wszystkich odstraszyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Patrysi 6 latek :)
Tez jestem samotna mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba powinieneś się zamknąć Robercik jak jeszcze raz dowiem się że okłamujesz dziewczyny lowelasie dorwę ciebie i przestań się narzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę proszę.. Czego ja się tutaj dowiaduję..To ja zostałem oszukany. A jak macie coś do mnie to się ze mną rozmawia,ze mną wyjaśnia się pewne sprawy,niejasne sytuację. Wdowa potrzebowałaś mnie tylko do złagodzenia bólu i cierpienia?? Tak?? Teraz będziesz robić takie rzeczy? Dziękuję Ci bardzo..Taka wdzięczność za nieprzespane noce,bo potrzebowałaś kogoś. Za zagadywanie o pieniądzach. Nie było problemem,żebym prezenty dla dzieci wysyłał..Znalazłaś łosia. Mój błąd,że jestem za dobry dla ludzi.. Tak się nie traktuje ludzi...Także mam uczucia..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę proszę.. Czego ja się tutaj dowiaduję..To ja zostałem oszukany. A jak macie coś do mnie to się ze mną rozmawia,ze mną wyjaśnia się pewne sprawy,niejasne sytuację. Wdowa potrzebowałaś mnie tylko do złagodzenia bólu i cierpienia?? Tak?? Teraz będziesz robić takie rzeczy? Dziękuję Ci bardzo..Taka wdzięczność za nieprzespane noce,bo potrzebowałaś kogoś. Za zagadywanie o pieniądzach. Nie było problemem,żebym prezenty dla dzieci wysyłał..Znalazłaś łosia. Mój błąd,że jestem za dobry dla ludzi.. Tak się nie traktuje ludzi...Także mam uczucia..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej znaleźć jedną ofiarę. Bez żadnych wyjaśnień..Tak nie postępują dorośli ludzie. To dziecinada. Ale prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że przechodzicie z jednego na drugi temat dawno mnie tutaj nie było u mnie się bardzo dużo dzieje a co tam u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widze, to jesteś jedym wielkim...no wiesz takim na ch.....m.... Robisz z siebie oferme, ofiare losu, nieszczesnika a tak naprawde bawisz sie kosztem innych....powiniien Ci ktos porzadnie morde obic ...a lbo moze z drugiej strony po co odpowiadac za czlowieka jak sie ruszy gowno..... To tyle z mojej strony.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A boisz się przedstawić..Jeśli chcesz coś na ten temat napisać, najpierw porządnie się dowiedz..Masz błędne informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego inni tu nie pisza ? co sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewne sprawy wyjaśnia się osobiście...Nie po za plecami z wszystkimi..bez żadnych wyjaśnień. Ale widać,że nie każdy jej poważny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miłej zabawy życzę dalej. Ja w tym udziału nie będę brał..Ale znajdźcie sobie inny obiekt..Bo każdy człowiek ma uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...zapomniałam hasła do nicka
Witam, dawno nie czytałam kafeterii. Wpisałam się kilka razy na początku topiku. Widzę, że temat został usunięty. Niemniej jednak zostawiam pozdrowienia :) Jakaś dziwna ta obecna Kafeteria, trudno się przyzwyczaić do tej nowej oprawy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×