Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ja juz nie wiem jak mam zyc:/ przewlekla choroba i brak planow na zycie

Polecane posty

Gość gość

choruje od kilku lat zachorowalam we wczesnej mlodosci od tego czasu moje zycie biegnie zupelnie nie tak jak chcialam marzylam zeby byc połozna albo zeby pracowac w sluzbie zdrowia nic z tego z moja choroba to najwyzej moge siedziec przy biurku aktualnie mam znaczny stopien niepelnosprawnosci wszelkie studia na ktore chcialam isc-odpadaly ze wzgledu na chorobie, wiec wybralam jakies gowno po ktorym pracy nie ma i nie bedzie siedze wiec na rencie w domu w mlodym wieku i nie widze sensu niczego juz dzieci miec nie moge, wiazanie sie ze mna to wyzyko nianczenia w przyszlosci niepelnosprawnej kłody mam 25 lat i najchetniej nigdy nie wyszlabym juz z lozka nie spie nocami;/ nawet teraz nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co chorujesz? Przykro mi ze sie męczysz, po części potrafię Cię zrozumieć . U mnie zycie zawaliło sie po operacji ktora przeszłam z błędu lekarza zostałam okaleczona. Przeszłam duża depresję z myślami samobojczyni , straciłam prace minęła dwa lata a ja nadal nie potrafię sie pozbierać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vhgfg
Czy szukałas ludzi w necie z choroba jaka sie zmagasz? To bedzie dla Ciebie duze wsparcie rozmowa z ludźmi z taka sama choroba. Możesz poznać nowych ludzi, przyjaciół a to pomaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×