Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mishka18

21 tydzien Ciazy nie czuje ruchow

Polecane posty

Gość mishka18

Witam jestem 21 tyg ciazy martwi mnie bardzo to ze nie czuje ruchow malutkiej oraz ze moj brzuszek jest bardzo mały co mnie martwi kiedy brzuszek zaczyna rosnac dodam ze moje lozysko jest na przedniej scianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj bylo widac dopiero pod koniec 6 miesiaca mimo ze jestem szczupla... a ruchy poczulam okolo 28 tygodnia :-) nie martw sie moze masz malego leniuszka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 19tc i mój brzuch jest też bardzo malutki, właściwie to go praktycznie nie ma :-o ruchy już czuję, tylko w nocy, więc może właśnie dlatego Ty ich nie czujesz? Maluszek jest aktywny wtedy kiedy Ty śpisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniuszka-bez sensu
Dziecko się rusza nawef kidy tego nie czujemy. Masz jeszcze czas na ruchy. Źle jest kiedy już je czujesz i nagle ustaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w drugiej ciąży poczułam późno bo w 22 tc ,miałam łożysko brzeżnie przodujące i dlatego nie czułam ruchów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co sie zadreczasz idz do przychodni i zrob usg. dowiesz sie co z dzieckiem. aczkolwiek to ze nie czujesz jeszcze ruchów to zaden wyjatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob usg tak tak pracuje na usg wszytko bylo okej bylam klka tyg jednak po to jest kafeteria aby mozna bylo porozmawiac z innym osobami w podobnym przypadku tak ?? A czy to normalne ze brzuszek rano jest zawsze szczuplejszy niz wieczorem ?? Ja tez jestem dosc szczupla czyli to normalne ze nie czuje jeszcze ruchow i mam maly brzuszek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to normalne ze brzuszek ma prawo byc nawet maly ?? Umnie ejst takie wzurze lekkie nie nikt nie poznaje ze ejstem w ciazy babka w 14 tyg na usg miala taki sam jak ja teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×