Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dostałam trzy oferty

Dostałam 3 oferty praca na umowe o prace! Czy da się to pogodzić?

Polecane posty

Gość dostałam trzy oferty

1. Praca biurowa od 7-15 2. Praca na produkcji od 16-00 3. Praca w gastronomii na pół etatu - praca w sobote i niedziele od godziny 12-22. Zamierzam wziąć wszystkie 3 oferty ale nie wiem czy można wziąć 3 umowy o pracę? W końcu w przyszłości emeryture byłaby odrobine większa :) Dodam że wszystkie te firmy są kilka kroków od mojego bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam trzy oferty
Mam dwa tytuły technika - Technik organizacji usług gastronomicznych - Technik technologii żywienia i gospodarstwa domowego Wszędzie teraz pytają o doświadczenie 1. Praca jest jakby biurowy ale jest również w niej kontakt z klientem 2. Praca jest na produkcji - gdzie wbrew pozorom również pytają o doświadczenie, itp. Jakby dobrze poszło może byłabym brygadzistką, zwłaszcza jakbym nabrała umiejętności w pracy biurowej 3. Praca w gastronomii jest ogólna jako pomoc kuchenna, kelnerka, kelnerka bufetowa oraz barmanka a także musiałabym robić pizze, hamburgery, itp. Narazie odbyłam tylko półroczny staż w salonie play po czym na pół roku zostałam zatrudniona. Byłam sekretarką w szkole w ramach robót publicznych na 5 miesięcy Oraz z prac interwencyjnych przez rok byłam recepcjonistką w hotelu Mam 28 lat i zależy mi żeby tego doświadczenia nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy odpoczniesz? długo nie pociągniesz, a życie osobiste? ja wzięłabym biuro + restautację -na zlecenie, bo na produkcje Cię zawsze przyjmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz ja... a czego chcesz się nauczyć na produkcji? tam się robi proste czynności - naklejanie, wkladanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykończysz się tyle srok za ogon ciągnąc ...weź najwyżej dwie i bez produkcji ..po 8 godzinach pracy w biurze też trzeba odpocząc... nie można brac pracy w branży w której wcześniej pracowałaś jeżeli podpisałaś lojalkę u byłego pracodawcy np w branży farmaceutycznej, ale to też nie są zobowiązania na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według prawa możesz mieć wyłacznie jeden etat plus zlecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×