Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość por00o

Sąsiedzi i odgłosy

Polecane posty

Gość por00o

Mam denerwujących sąsiadów. Mieszka koło nas małżeństwo lekarzy. Wieczorem, rano słychać jak ona jęczy itp. Mamy sypialnie koło siebie i my mamy łóżko koło ściany, oni na środku bo byłam ostatnio dać jej list bo listonosz się pomylił. Ja jestem w ciąży i odkąd jestem w ciąży w nocy nie mogę spać i wszystko słyszę. Mąż twierdzi że przesądzam że jemu to nie przeszkadza. Co mam zrobić? Mam jeszcze córkę 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość por00o
Niby czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 22 mają być cicho, proponuję walić w ścianę czymś metalicznym, niezła jest do tego chochla :P dzieki bogu, że mam własny dom :) w takiej sytuacji wypada póść i poprosić, żeby piepr(z)yli sie przed 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość por00o
Jestem w ciąży i mam 3 letnie dziecko. Więc seksu nie ma. Oni kupili sobie apartament i od lipca będą tam mieszkać. Ale ja ten miesiąc nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość por00o
Niby ludzie z klasą i kasą ale to co się dzieje u nich w sypialni to hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrośc cię zrzera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ośćkość
"Jestem w ciąży i mam 3 letnie dziecko. Więc seksu nie ma" GŁUPIA JESTEŚ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość por00o
Dlatego niby jestem głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie zatyczki do uszu I po sprawie I biedny ten twój mąż... brak seksu bo ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ośćkość
Boś egoistka i tyle. A w czym niby przeszkadza 3-letnie dziecko i ciąża w seksie? (O ile nie jest zagrożona, ale o tym nie pisałaś). Mąż faktycznie biedny, dziwisz się że mu nie przeszkadza, żona mu nie daje to se chociaż zza ściany posłucha, skoro więcej nie będzie miał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaboga! Lekarze! Rzeczywiście powinni w tym czasie szydełkować lub rozwiązywać sudoku, by sztywna sąsiadka zza ściany wreszcie przestała ich podsłuchiwać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otototoo
Autorka myśli że skoro LEKARZE to nie przystoi im taka prymitywna czynność jak seks. Sama odmawia mężowi więc jak LEKAŻE mogą coś takiego robić, fuj, obrzydliwe! Męża twojego tylko szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otototoo
LEKARZE* oczywiście, ale byk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość por00o
Oczywiście że wypada. Ale mogli by się zachować z klasą. Ja mam dziecko. A jak usłyszy to co mam jej powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość por00o
Oni dziecka nie mają więc się bzykają. Ja mam dziecko, drugie w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg Ciebie, jaki to jest seks z klasą? Nie przesadzaj z tym, że od razu wszyscy usłyszą, zwłaszcza dziecko. Siedzisz w ciszy przy ścianie i nasłuc***esz? Zajmij się czymś pożytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość por00o
Myślałam że jak są po medycynie to coś mają w głowie i będą się zachowywać jak przystoi lekarzowi inteligentnemu człowiekowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie stopery, najlepsze są woskowe. kosztują 1,50 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość por00o
Jak są razem w domu to ciągle chichy, śmiechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmnpf
Marna prowokacja, babino :O A jeśli nie prowokacja, tym gorzej to o tobie świadczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojbabobabooo
"Oni dziecka nie mają więc się bzykają. " Czyli co, dzieci zrobione, plan wykonany, z seksem finito? "Ja mam dziecko, drugie w drodze." Czyli jednak robiłaś tą obrzydliwą czynność, a fe! I to nawet dwa razy, fu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość por00o
To nie jest prowokacja. Prostu mnie to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ale wy jesteście dziwni. To na prawdę może być męczące i bardzo wku..ce. A zazdrość nie ma nic do rzeczy. Pamiętam z czasów studiów mieszkał nade mną Anglik z jakimś innym gościem wynajmowali mieszkanie. Normalnie co noc jakieś libacje urządzali te panny tak piszczały i jęczały że nie dało się normalnie spać a i w dzień też się zdarzało, więc nie piszcie że to takie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh-lay-nee-chuck
Tak, tylko że z takiego punktu widzenia to ty im możesz tylko po dobroci, bo prawo mają święte, są w swoim mieszkaniu i między 6 a 22 ciszy nocnej nie ma. Chociaż osobiście to się bardziej dziwię tobie, ale o tym już ci inni pisali, może nie ignoruj tego co piszą, tylko zastanów się trochę nad tym i weź do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajlejlejleja
Ok, owszem, to może być denerwujące, nie mówię. Ale, trochę zbaczając z tematu, napisała też że z mężem seksu nie uprawia bo "jest w ciąży i ma 3-letnie dziecko", to jest wg was naprawdę aż takie normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOH1
Jak jest w ciąży,to nie musi brykać jak szalona,podczas ciąży,najlepszymi pozami są:na pieska i łyżeczka. Na łyżeczke to ty wogule sie nie meczysz,jedynie doznajesz rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość por00o
Uprawiamy seks, ale akurat teraz w ciąży nie. Jestem w 6 miesiącu mam brzuch i mi przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość por00o
Niestety nie które kobiety nie mają ochoty w ciąży i to ja do nich należę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×