Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Byryksa

nie dałam rady zrobić całego kilera :(

Polecane posty

Gość Byryksa

po 5 min. zaczęły mnie napierdzielać kostki a po 20 minutach po prostu odpadłam :( ćwiczę już od jakiegoś czasu inne aerobiki ale widocznie to gówno daje skoro nie dałam nawet rady przejść całego programu Ewy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaka
Dawno temu próbowałam Skalpela a po miesiącu nudów przy tym Skalpelu spróbowałam Kilera i powiem tak to jest chory trening! nic tyko skakać pajacyki i inne takie i w kółku to samo na dodatek bez kondycji nie da się tego treningu wykonać w całości, szkoda sobie nim głowę zawracać bo tylko dołuje że czegoś nie potrafisz zrobić choć bardzo chcesz i się niepotrzebnie demotywujesz. Ćwiczę już bardzo długo i mam porównanie z innymi trenerkami Chodakowska proponuje ćwiczenia beznadziejne albo się nudzisz albo za szybko męczysz. Polecam Jillian M, Mel B jest jeszcze kilka trenerek które oferuję fajne treningi gdzie można się zmęczyć wymodelować schudnąć ale nie nudząc się i ćwicząc w takim tempie że nie dyszysz i masz dość po 10min ;) Warto rozejrzeć się choćby na YT pełno darmowych filmików z fajnymi treningami co się wszyscy tej Chodakowskiej uczepili to nie jest dobre dla wszystkich inne trenerki mają lepsze treningi i efekty też są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie polecam ćwiczeń z chodakowską, ta pani nie wykonuje wszystkich ćwiczeń poprawnie, a to podstawa (przykład plank tzw deska). Podobnie jak koleżanka wyżej polecam ćwiczenia z jillian, melb czy zuzką light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaka
Ja przerobiłam wszystkie treningi Jillian nawet Jogi spróbowałam i polecam w 100% efekty są świetne! Mel B też wszystkie 10 minutówki przerabiałam i zawsze chętnie do nich wracałam. Ćwiczenia muszą dawać przyjemność lekki wycisk i satysfakcje z efektów a nie mogą być męczarnią czy nudnym powtarzaniem tych samych czynności. Lepiej sobie skakankę wyciągnąć i poskakać niż brać się za tego Kilera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killerka86
Oj killer to killer faktycznie jak dla mnie nudny strasznie i nie przyjemny skalpel jeszcze jest ok, turbo to też jak dla mnie pasuje ale ten killer to niewypał straszny. A jakie treningi robicie z innymi trenerkami?Jest jakiś taki żeby był w ciągu jakiś dłuższy niż 10 min? CO polecacie na brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaka
killerka nie będę wymieniała wszystkich treningów Jillian bo wystarczy wpisać w google sporo ma tego na YT można większość ściagnąć czy z Chomika. Ma treningi na całe ciało 60min albo takie po 30-40min na uda i pośladki, brzuch, lub takie 30min na całe ciało najbardziej popularny jest 30 day shred idealny dla początkujących i właściwie najlepiej od tego zacząć przygodę z Jillian bo można sprawdzić na czym jej treningi polegają, a dla zaawansowanych Ripped in 30 to takie ćwiczenia po 30min na każdy tydzień nowy level i zero nudy! efekty są super! Na brzuch polecam Six Pack 6 Week ćwiczysz 3 tygodnie 1 level a potem nastepne 3 tygodnie 2 level jakieś 5-6 dni w tygodniu 30min. Myślę że warto mieszać jej różne treningi ja przerobiłam wszystkie i chyba nie ma takiego który by mi się nie podobał. Mam super ciało ujędrnione, zero boczków, pupa w górze,nabrałam mięśni jestem bardzo zadowolona z efektów. Jeżeli chodzi o Mel B można łączyć jej treningi 10 min np. brzuch, nogi, pośladki to już daje 30min do tego ma cardio 15 min i trening gotowy ;) Trzeba próbować różnych treningów i dopasować do siebie, mi Jillian się tak spodobała że ćwiczyłam tylko z nią chyba aż pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killerka86
Ale ona ma tylko po ang treningi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaka
Tak po ang ale to nie problem bo ona wszystkie ćwiczenia dokładnie pokazuje jak wykonać, do tego są dwie dziewczyny za nią jedna ćwiczy jak zaawansowana a druga pokazuje ćwiczenie jako początkująca to dużo ułatwia. Nie trzeba znać ang żeby dobrze wykonywać ćwiczenia podstawa to wciągnięty brzuch proste plecy i uważnie patrzeć jak należy ćwiczyć, Jillian nie ma jakis skomplikowanych treningów ja połowy nie rozumiem co mówi zresztą włączam muzykę i ćwiczę. Bez obaw! Lepiej nie rozumieć co mówi trenerka niż słuchać jakiegoś nudnego bełkotu Ewy ;) Mel B ma chyba z tłumaczeniem treningi gdzieś na onecie widziałam ale ściągałam z YT po ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vikiiiii
dziewczyny! nie da się ćwiczyć długo i intensywnie! można albo długo albo intensywnie. Ja wolę to drugie. krótki, kilkuminutowy trening, w którym dajemy z siebie wszystko. działa? ooj działa!!! i jeszcze jedno- aerobowy trening wpływa na kondycję ale nie buduje nam mięśni. spala tłuszcz i mięśnie. trening siłowy buduje mięśnie dzięki którym spalamy tłuszcz, 1 dodatkowy kilogram mięśni w naszym ciele spala dziennie 60-100 dodatkowych kalorii! chętnie opowiem więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killerka86
vikiiii powiedz coś jeszcze na ten temat, może powiesz na coś na temat Chodakowskiej bo ja jednak z nią będę ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×