Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzysztof krajenka

rozwud z kochana żona

Polecane posty

Gość krzysztof krajenka

Witam mam 28 lat i mam ładna żonę pauline kocham ja bardzo otóż od paru lat jesteśmy małżeństwem. Od 2007. Roku dokładnie. Dosłownie od 4 lat pisałem z nastolatki smsy i spotykałem się z nimi. Żona wiedząc o tym. Powiedziała mi ze mnie zostawi ja myślałem ze to tylko sciema nie pracowałem klucilem się z nią itp dodam ze nie zdradziłem jej nigdy poprzez sex nigdy nigdy gdy zobaczyłem pozew o rozwud pracę znalazłem i pracuje mamy 2 dzieci w wieku 6 i 4 latka parke julię i macieja. Mało tego szwagrowie pracuja w instytucjach państwowych 1 w wojsku a 2 w straży narobili sb bigosu przekretami. Zadzwoniłem na odpowiednie służby i ich podpieprzylem ze robią przekręty. Żona się o tym dowiedziała gdy 1 dnia przyszedłem do domu zastałem pusty dom żona mieszka u mamy a ja u rodziców z tymi szwagrowie działałem pod presją agresja i nerwami mieliśmy już 1 sprawę. I zasądzono mi 800 zl alimentów 2 sprawa jest 12 września tego roku proszę o pomoc kocham żonę i chciał byk do niej wrucic jak mam zdobyć zaufanie żeby wrucila. Żona mi musi ze już nigdy do mnie nie wruci kocham ja. Przecież jej poprzez sex nie zdradziłem i nie zdradzę co mam zrobić żeby wrucila kupiłem pierścionek kwiaty ale i tak mi musi ze nie wruci co mam zrobić żeby mi zaufala i wrucila kocham jappomuzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to nie prowokacja . jesteś wyjątkowym kret.... i to pod każdym względem w pełni zasłużyłeś na to . nie ma dla ciebie ratunku może nikła szansa 1/1000000000000 Po pierwsze daj czas żonie , rusz tyłek i przeproś szwagrów i rodzinę przekręty przekretami ale to rodzina żony zraniłeś ją z każdej strony. moze jak ci oni wybacza masz szansę przeprosić żonę o ile coś czuje do ciebie jeszcze . masz pole do popisu teraz wiesz sam że głupota boli powodzenia miałeś odwagę odwalić taki numer to zaczynaj walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, gimbaza ma wakacje i sie nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/10 Za to że chciało ci sie tyle głupot pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×