Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość babazgaga83

Ville Valo to nadal jeden z najładniejszych męskich głosów

Polecane posty

Gość babazgaga83

i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głos rzeczywiście fajny. Swego czasu dużo słuchałam Him'a. Czasem ma tylko denerwujące jęczące wstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Her majesty Kinga
Wczoraj byłam na Ursynaliach, zaczełam słychac hima w wieku 20 lat, to było 7 lat temu, myslałam,że koncert jak koncert, bedzie ok-zwłaszcza po piwie...Myliłam się. NIGDY DOTĄD NIE PRZEŻYWAŁAM TAKICH EMOCJI, JAK WESZLI NA SCENĘ...PRZEŻYŁAM EUFORIE, było kilka kawałków z nowej płyty, ale nie zabrakło Join me i Wicked Game. zagrzli 14 kawałków, byłam pod sama \sceną,jestem na maksa zmotywowana do życia i pracy...niezwykła moc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babazgaga83
he he masz rację ale całokształt fajny wczoraj dał radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babazgaga83
mam nadzieję, że wrócą :) ja byłam gdzieś w 3 rzędzie, ale trochę zasłaniał mi jakiś wysoki gość. Wypiszcząłam się i wyspiewałam za wszystkie czasy. Zespół poznałam w 2000roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Her majesty Kinga
czekałam na ten koncert od marca, wczoraj widzialam duzo osób, fajnych lasek z heartagramami, ale nie sadziłam, że mnie tak weźmie. Sądziłam, że pograją parę kawałków z nowej płyty ...zalezało mi bardzo na 'drawn and quartered', ale niestety, za to myślałam,że nigdy w zyciu nie usłysze 'join me' na zywo....wciąż nie mogę w to uwierzyć, ostatnie pare lat stanęło mi przed oczami, przy wielu wyborach towarzyszyła mi własnie ta piosenka...pogodziłam się, że nawet jak będę na koncercie...to 10 lat po wydaniu płyty do tego nie wrócą. Także MEGA! Poza tym fajna akcja z tymi kartkami....widać było jak Linde się uśmiecha i Ville to docenił, zażartował, że na pewno trudno było je trzymac przez całą piosenke, tu pochwała dla fanklubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Her majesty Kinga
Największa d*p.a z tym błotem, wiem,że dzieciaki się bawiły 2 dni, ale organizatorzy przegieli, nie wpadłam na to zeby wziac gumowce, byłam kiedyś na Woodstocku, ale tam błoto nie było pod scena, gdybym wiedziała wzięłabym metr tektury, chociaz mogli by piachu znad wisły nasypać i on by wilgość wchłonął a tak ludzie brodzili po pas;9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babazgaga83
ja myślałam, że będzie trawka. Założyłam baleriny i błoto sięgało mi do kostek. W innej sytuacji bym się wściekła. Według mnie było za krótko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Her majesty Kinga
Wiesz kochana itak grali godzina + 20 minut, i moim zdaniem sie przyłozyli, dalo sie to zrobic na odwal a wszystko było naprawde na poziomie, tyle,że bez bisu i to mnie wkurzyło....ludzie by sie domagali ale jak, skoro moment po ostatnich brzmieniach wywlekli perkusje;( A weź zerknij na filmiki na You tube jest z wczoraj całkiem sporo;0 http://www.youtube.com/watch?v=tGfTYxSTYMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mraaauu
kurde a mnie nie bylo a bardzo lubie ten zespol.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babazgaga83
też mnie to wkurzyło,Ville szybko uciekł. Dla mnie za krótko, bardzo szybko mi ten koncert minął. Może za duże emocje :p A co do tego, że chłopaki się przyłożyli, to fakt. Szkoda, że nie złapałam przynajmniej pałeczki na pamiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Her majesty Kinga
Ooooo;( szkoda,że cie nie było, cena przystępna za cały dzień zapłaciłam 109 zł, ale studenci mieli po49zł, grało jeszcze 3 Doors down więc tez niezła gradka, kazdy kto chciał mogł byc blisko sceny...poczuć dym ;) naprawde MEGA, na do widzenia Ville powiedział, że się zobaczymy jesli go zaprosimy, trase mają zaplanowana na 6 miesięcu, Moskwa, California itp, ale dobry organizator mógłby i w Polsce zarobić, naprawde koncert przygotowany od a do z, bez zbednego zamydlania oczu, czysta muzyka i bylo nawet 'when love and death embrance', 'your sweet 666' Mam przeczucie, że znowu bedą, trzeba tylko sprawdzać mozliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Her majesty Kinga
OOO ja też bym chętnie złpała pałeczke albo cokolwiek;) hehe, widocznie źle bierzemy do reki ;p mi też jeden facet zasłaniał, wkurzyło mnie to, bo stał za mną a potem nagle się przemieścił ja mam 170 a on ze 180, odsunęłam dziada ręka i też się wepchnęłam, bez przesady raz na 10 lat taki koncert a ja będe plecy ogladała hehe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babazgaga83
mam nadzieję, że docenią dojrzeli, że w Polsce mają jednak fanów i wrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mraaauu
no wielka szkoda.. :( tez slucham ich bardzo dlugo, z 10 lat bedzie.. i jeszcze te starsze kawalki grali..eh,eh, eh.. opowiadajcie wiecej jak bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babazgaga83
a co myślicie o nowej płycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mraaauu
lepsza od tej ostatniej :D taka bardziej w klimatach starego Hima :) glos villego troche dziwnie brzmi.. :P jakby jakis taki przemeczony byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Her majesty Kinga
Na poczatku zrobiło sie ciemno i zaczęła brzmieć piosenka ' all lips go blue' tu jest to w złej jakosci;( www.youtube.com/watch?v=JeIoyhz5mqQ dużo między piosenkami nie gadał, w sumie pierwsze nuty kolejnych i ludzie wiedzieli co sie świeci. Polecam wejść na You tube Him ursynalia Cały klimat na dłoni. ville zerkał na publikę, operator na telebimie super max zblizenia, powietze ciepłe, przedburzoweł=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Her majesty Kinga
zgadzam się ...stary Him Dziewczyny ' Kiss the void' i 'drawned and quartered ' mega mega mega. Chciałbym ten funpack z torba i plakatami, stara d**a ze mnie, ale po wczorajszym od nowa chce mi sie zyć nie sądziłam ,że jestem zdolna do takich emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mraaauu
wlasnie ogladam filiki na yt koncertu.. kurcze musialo byc mega :D jakbym tak stala tam pod scena to pewnie posikalabym sie z wrazenia haha a tez stara d**a juz jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Her majesty Kinga
He he, ja podeszłam na spoko...dopóki się nie zaczeło, czerwona, potem granatowa scena, głosny bas i nawet nie wiemkiedy zaczełam krzyczeć, kazda nowa piosenka była dla mnie jak niespodzianka pod choinką, naprawdę jeszcze nie wróciłam do siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mraaauu
hehe nie watpie :D ale ci zazdroszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są tacy ludzie co co
pomijając kwestie dotyczące muzyki, ładne loczki ma pan Valo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mraaauu
są tacy ludzie co co owszem :D fajnie mu tak.. bo w nowych klipach Him'a jakies te wlosy takie jak by podloge nimi myl mial hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są tacy ludzie co co
pan z Chemii też ładnie zaśpiewał, ma u mnie plusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdkdooss
kilku hejterow też sie trafiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde nie zauwazyłam, zatłukłabym;0 jak powiedział wokalista Velfronu' Ruszcie d**y zanim spłonę;)' kochani do roboty! z Himem w radyjku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastolatek wśród odbiorców jest już mało, 10lat temu może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×