Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Aga ja byłam na naturalnym cyklu, ale jakoś miałam takie objawy, ze myslam ze jestem w ciazy. X No to trzymam kciuki do 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
To już? Megi, a planowałaś chyba w niedzielę? Aga a Ty dlaczego dopiero 14-go? Po co tak długo czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75Aga
Bo chyba nie ma sensu wczesniej sie nakrecac, 29.09 mialam crio bete mam zrobic po czternastu dniach wiec tak jakos wypada. Powiem Wam ze oczywiscie boje sie tej bety bez wzgledu na wynik bo jak bedzie swiadczyla o ciazy to stres co dalej jak bedzie swiadczyla o braku ciazy to oczywiscie tez nie dobrze i tak juz bedzie bez konca. I jak podejmowalam decyzje o podejsciu do crio to wlasnie to bralama pod uwage i dlugo nad tym myslalam czy jestesmy na tyle silni psychicznie zeby to przetrwac. Chociaz mamy podejscie zdroworozsadkowe do tego i uwazam ze co mam byc to bedzie juz nie mam na to wplywu, to obawa jest jak sobie z tym poradze psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nic nie rozumiem z tego logowania sie na kafeterii,teraz sie logowalam a i tak wyszlo na pomaranczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza no nie fart straszny z tym pęknięciem. Ale może iui się uda :) Myślałam o tobie cały wieczór. Wczoraj widziałam się z przyjaciółkami. Nic im nie powiedziałam że jeszcze próbujemy. Jakoś tak nie czuje zrozumienia z ich strony. Jedna się zastanawia jaki rodzaj antykoncepcji zastosować bo nie chce więcej dzieci... Megi zgadzam się z tobą że jak psycholog to taki ktory jest w temacie. Ja też na początku trafiłam do pani ktora nie miała pojęcia o ivf. A ktory to dzień cyklu? Może za wcześnid zrobiłaś test? A do jakiego zabiegu się przygotowujesz bo jakoś nie zarejestrowałam. Pati robiłaś dzisiaj sikańca czy już nie? Betę chyba planujesz w poniedziałek. Miłego piątku wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tujka chciałam w niedziele, ale jakoś nie wytrzymałam a tez musze patrzeć z ta operacja w następnym tygodniu, jesli nie dostane@ na czasie to wszystko sie poprzesuwa. Teoretycznie już dzisiaj tez musiałoby coś wykazać, bo to już 14 dzien po jajeczkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Aga, jak się loguję z komórki, a 99% postów wysyłam z niej właśnie, to pierwszy post po zalogowaniu wychodzi na pomarańczowo (ale zalogowany, bo ze stopką) dopiero następne na niebiesko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivio dzisiaj to już 27dc, ja mam termin na następny piątek na histeroskopie i laparoskopie, a pózniej chcieliśmy z mężem wyjechać na 3 dni bo to moje urodziny, wiec jakoś chciałam je milo spedzic. Ale jak@ sie przesunie to będzie moze jeszcze wychodziło w dniu moich urodzin :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi już pamiętam pisałaś o histero :) jak się @ spóźni to rzeczywiście zbiegi będziesz musiała przesunąć. Tak to jest jak człowiek potrzbuje żeby przyszła na czas to złosliwa @ się spoźnia :D Coconut moja historia w dużym skrocie też jest w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Widze Olivio,ze tez Ciebie zycie nie rozpieszczalo:( A możesz przypomnieć ile masz lat?Bo jakos mi umknelo. Pati czy już można zacząć skladac oficjalne gratulacje:)? Tujka jak chcesz to możemy pogadać o ivf na cyklu naturalnym bo mam wiedze z pierwszej reki od koleżanki. MalaBiest biegne do sciskania wiesz,ze ja do przytulania to zawsze pierwsza:) Podaje mój nowy namiar mam nadzieje,ze lepiej zadziała coconut2009@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut mam już skończone 35 wiosenek :D Tujka ivf na naturalnym to fajny pomysł na plan B. Zawszę to trochę taniej. Zuza jak się czujesz? Ochłonęłaś trochę po wczorajszych „atrakcjach”?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Olivio to tylko taka moja myśl. Nie wiem czy do wdrożenia. Nie wiem nawet czy mam jeszcze owulacje bo od ponad roku jestem albo na antykach, albo na cyklach stumulowanych. Poza tym taniej to tylko o leki, a sama procedura... Nie mam też pojęcia co na to mój lekarz. Pewnie powie, że to bez sensu. Ale na kolejną stymulację sił już nie mam na pewno, mam też zdecydowane embargo od M. A może po tylu stymulacjach i ponad 100 wyprodukowanych komórkach wejdę teraz w menopauze?:( Coco jak możesz to skrobnij parę słów na ten temat. Próbowałam coś Ci napisać na maila ale nie działa. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję, że o mnie pytacie. Czytam Wasze wpisy i za cholerę nie umiem się skupić, jestem rozkojarzona jak... właściwie to jak nie wiem co. Próbowałam każdej z Was z osobna coś napisać, ale chyba sobie odpuszczę, bo nic mądrego z tego nie wychodzi. Przed chwilką weszłam też na drugie forum, na którym udzielam się od początku swoich starań i tam jedna dziewczyna; Syl; Tujka i Mala bi na pewno ją kojarzą właśnie napisała, że u niej dzisiaj na wizycie lekarskiej okazało się, że ma puste jajo płodowe... Jest mi jej tak bardzo żal, bo też już tak długo walczy... Jeżeli chodzi o mnie to dzisiaj nie robiłam sikańca, bo od 00.30 w nocy do prawie teraz byliśmy z mężem w trasie. Jutro rano zrobię, to Wam napiszę co wyszło. Czuję się porównywalnie jak w poprzedniej ciąży; tak "inaczej", ale nie chcę się nakręcać, bo nie wiem czy to nie przez dawki branych hormonów, a psychika robi swoje ;-) Pozdrawiam Was ciepło. Idę się położyć, bo jestem wykończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśna mandarynka
Pati serdecznie Ci gratuluje i spokojnej ciaży życzę:) Aga trzymam kciuki. Coco witaj kochana:* mam nadzieję że wkrótce i do Ciebie szczęście się uśmiechnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko:):)cmoki dla Ciebie i dziewczynek.Skrobnij czy starsza corcia już w pełni zaakceptowala siostrzyczkei jak sobie radzisz z dwoma takimi szkrabami?Pewnie padasz po całym dniu? Tujko powinien dzialac ten adres tylko bez tych znaczkow na końcu tylko samo pl A jak nie to mam ten poprzedni coconut2009@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut, ja też już myślałem o ivf naturalnym. Opowiedz coś więcej bo bardzo mnie to ciekawi. X A propos mojego planu B to myślałam o kupnie psa, bo widzę że powoli wpadam w obsesję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, taki plan to ja już realizuje od kilkut lat:-) Mam dwa cudowne koty, które kocham i traktuję jak dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujeczko przepraszam,ze marudzę ale dostałam tylko koncowke a ten pierwszy się nie otwiera:( Czy możesz mi to samo jeszcze raz przeslac na coconut2009@onet.pl Sorki za zamieszanie ale te poczty kpiny sobie ze mnie robia i graja mi na nosie:O Onet się podobno nareperowal bo dużo ludzi miało problemy. Megi wydam tylko posilek mojej ladniejszej polowie i zaraz cos nasmaruje{kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cały dzień nie miałam netu dopieto.teraz. Za godz skrobi maila. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Mała, słabo coś się tu ostatnio udzielasz. Może to dobrze, pewnie masz dużo zajęć i nie myślisz wciąż o jednym. Choć z drugiej strony to w październiku z tego co pamietam rozpoczynasz kolejną walkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam @, wiec mogłam sobie ten test darować. Wiec wszystko w planie, chociaż bym wolała inaczej, no cóż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Czesc Dziewczyny Dzis znow w robocie kicham i prycham ale na "wszelki wypadek " nie biore zadnych prochow . Ja nigdy nie choruje a tu jak sie przyplatalo to mnie nie opuszcza i M tez zaczyna- dobrze przynajmniej , ze Was nie zaraze ... Pati Kochana czy Ty przypadkiem nie powinnas sobie odpuscic tych tras??? Dodajesz nam wszystkim nadzieji wiec uwazaj na siebie i sie NIE PRZEMECZAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Megi przynajmniej zabiegu nie bedziesz musiala przesuwac . A i urodzinki beda lepsze bez@ ... Ja to sie prawie przyzwyczailam ze mam @ w urodziny i w sylwestra tez - takie szczescie jakies mam ;) Tujko moj M tez wpadl na pomysl aby podejsc jeszcze do IVF na naturalnym cyklu wiec bedziemy tez konsultowac te opcje ale ja czuje, ze w moim przypadku KD jest rozwiazaniem i jestem w 100% psychicznie i emocjonalnie zdecydowana tylko widze , ze M jakos nie chce odpuscic moim komorkom ;) Coco jak masz info o ivf na naturalnym cyklu to wrzuc prosze A Mala to chyba na listopad sie szykuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ma pierwszą wizytę w klinice na początku listopada. Pati oszczędzaj się kochana. Pełen relax w weekend i w poniedziałek podajesz nam piękną betę :D Dobrej nocki wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tujeczko....7 listopada 1 wizyta. Niec wiem jakoś nie mam ostatnio polotu do czynnego udzielania sie. Przepraszam i postaram się poprawic....m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza nie chcę odpuszczać tych tras, bo jedziemy sobie razem z mężem, a tak tylko bym się stresowała czy wszystko o.k. na trasie, czy nie zasnął itp., wiesz jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×