Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Wisiołek, gratuluję z całego serca❤️Wymarzony prezent świąteczny:)Też bym taki chciała:) Dziewczyny, życzę Wam wszystkim wspaniałych świąt. Zdrowych, pogodnych, spokojnych i rodzinnych. Wypoczywajcie. Całuję wszystkie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIOŁEK JOANNA
Wigilia to nie jest czas, gdy jest prezentów moc Wigilia to nie jest czas, gdy potraw sto na stole Wigilia to przepiękny czas, Bożonarodzeniowy czas, Gdy siedzimy wszyscy w kole, i MAMY bliskich przy stole. Spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i radosnych Swiat i duzo nowej nadzei . Spelnienia pragnien i milosci najblizszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny, życzę Wam, by Boże Dziecię wszystkim błogosławiło i obdarzało potrzebnymi łaskami. Radosnych i przepełnionych miłością Świąt, a w Nowym Roku spełnienia najskrytszych marzeń, pozdrawiam wszystkiego dobrego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobietki życzę Wam zdrowych spokojnych świąt oraz spełnienia najskrytszych marzeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez dolanczam sie.Do topikow zyczen. Niech ten nadchodzacy okres bedzie czasem odpoczynku w gronie najblizszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i wesołych Świąt dla wszystkich. Wisiołku, ogromne gratulacje. Ja swoją pierwszą córkę urodziłam 18 grudnia :) Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt no i spełnienia marzeń w przyszłym roku........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczynku, mniej obowiązków, a jeśli już to z własnej, nieprzymuszonej i wykonywanych z radością:) Spotkań w rodzinnym gronie i spełnienia marzeń. Oczekującym na cud szczęścia i wytrwałości, zafasolkowanym wytrwałości i szczęśliwych rozwiązań, tulącym Cudeńka wszystkiego dobrego, niech się dobrze chowają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobietki. Jaka tu cisza... Co u was slychac.>??? U nas Swieta minely fajnie, brzuch pelnny heheh czyli standardowo. Mon cheri co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest pozdrawiam :) , u mnie bez zmian. Jesli chodzi o remont , to zostalo jeszcze troche drobnostek , wiec chyba doczekam stycznia , bo nie urodze poki wszystko nie bedzie dopiete na ostatni guzik ;) To kiedy bedziesz sie przygotowywc do transweru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wszystkiego dobrego w nowym Roku 2014 .Oby ten nowy rok przyniósł Wam dużo miłości ,spełnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, życzę wszystkim samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku😘Pełnych zdrowia, spokoju, radości i spełniających się marzeń❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane - Witam w Nowym Roku , oby byl dla wszystkich lepszy niz poprzedni i jak nas na j. rosyjskim uczyli : z Nowym Rokiem , z nowym szczesciem ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest termin na 10 01 , a chce przynajmniej do 4 doczekac ;) , powodzenia dla Ciebie oby w tym roku transwer klapnal od razu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam bo nie pamietalam terminu a cos mi sie ubzduralo ,ze koniec grudnia. Ojeja juz niedlugo haha. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym roku ;) co tu taka cisza :( dziewczynki wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, dużo miłości i spełnienia marzeń :) spóźnione ale z serca płynące życzenia :) wróciłam wczoraj od rodziców, odpoczęłam nabrałam sił na nowy rok ;) dzisiaj mam wizytę u ginekologa, Liilly kiedy idziesz do pracy bo mój syn dopiero 7 stycznia ;) pozdrawiam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×