Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOŚĆ 2013

połączenie z maślanką ?

Polecane posty

Gość GOŚĆ 2013

Moja dziewczyna się ze mnie śmieje, że dziwnie jem. Lubie zjeść kurczaka, mizerię, ziemniaki i popić maślanką. Jak sądzicie, czy maślanka pasuje do tego zestawu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, co w tym dziwnego, każdy może jeść to, co chce i to co lubi nie ma czegoś takiego jak "dziwne" jedzenie, kwestia gustu a maślanka jest zdrowa, więc w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałe połączenie :) Mi się kojarzy z takim letnim obiadem na ogrodzie w rodzinnym domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika^^^
maślanka a jeszcze bardziej kefir...to eliksir młodości:) pić pić i jeszcze raz pić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Josha
Jasne, że pasuje! Też tak często jem. W ogóle maślanka (najlepiej marki Bieluch z mojej rodzinnej miejscowości) + świeże ziemniaki + koperek to smak mojej młodości, a raczej małoletności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna tego chłopaka
Hmmm chyba w poprzednich wypowiedziach mamy do czynienia z nierozumieniem czytanego tekstu. Czy kurczak i maślanka to letni obiad? Hmm polemizowałabym. Chodzi o to, że do mięsa wg mnie MAŚLANKA, KEFIR tudzież inny nabiał. Hellou!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam, żeby maślanka nie pasowała do mięsa. Ja lubię schabowego, ziemniaki, surówkę popić maślanką, pyszota ;D Jutro sobie zrobię ziemniaczki, kurczaka, buraczki i maślankę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×