Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hankaszklanka

Lornetka

Polecane posty

Gość janka354
bushnell h20 porro- tak się nazywa ten model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katyaa87
Tak, tylko zobacz też jaką ma średnice obiektywu i ilość powiększenia. Bo dużo jest modeli o tej nazwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, moj blad, kafeteria nie przepuszcza ostatnio linkow wiec chcialem przechytrzyc, model sie nazywa Lornetka Bushnell H2O Porro, oznaczenie np 8x42 to rodzaj soczewek, a zarazem zoom, w zaleznosci od mozliwosci inna jest cena, mnie akurat wydaje sie ze 8x42 są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chcesz to wyszukac na stronach militaria pl to poprostu wklep nazwe porro h2o i otrzymasz wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba nie jest sklep z lornetkami. Widziałam różne specjalistyczne sklepu oferujące tylko lornetki, nie będą mieli lepszego asortymentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetna lornetka, mój brachol ma coś takiego i powiem szczerze że polecam każdemu kto siedzi w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie, dobry produkt, znana marka, dobra cena w militaria.pl i parametry lornetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa świetnie a później się dziwie skąd sąsiedzi wiedzą kiedy wyrzucam śmieci i co w nich jest.... nie ma to jak dobre lornetki.... powinien być zakaz sprzedaży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewien czy za 500 zł jesteś w stanie kupić jakąś dobrą lornetkę. Dużo zależy do czego dokładnie będzie używana oraz czy będzie to lornetka dzienna czy nocna. Jeśli jesteś w stanie dozbierać drugie 500 zł, dobrym pomysłem będzie zakup którejś z tych lornetek http://celowniki.com.pl/pl/kategoria-produktu/lornetki, ale to jak pisałem wcześniej wybór zależy od pory w której lornetka będzie głównie używana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem świetną lornetkę dobrelupy.pl/lupa-combi-plus-mod-2032,p53.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre lornetki mają tutaj http://wojok.pl/LORNETKI,c,137#t sam tam kupowałem w tamtym roku, bo bardzo lubie obserwowac przyrodę szczególnie jak gdzieś wyjadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×