Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pketrop

zona mnie oszokuje aby zyskac na czasie smutne czesc 2

Polecane posty

Gość pketrop

przez ten czas malzenstwa ja placilem za wszystko nawet za jej lekarza to okolo 2 lata a gdy prosilem aby sama zaplacila za prad i dala troche na zywnosc to mi z zodowata twaza odpowiedziala ze znajdzie sobie innego kto bedzie za nia placil a ja jestem jej niepotrzebny i moge pracowac na drugim koncu australii tylko mam jej przesylac pieniadze ,to ja zapytalem co jest dla niej wazniejsze ja czy pieniadze odpowiedziala Pieniadze czulem sie jak smiec.,to takiesmutne,nawet gdy byla w ubikacji to kazala mi wyjsc na zewnacz i wrucic po 20 minutach bo sie zle czuje mozna by napisac ksiazke.Mamy samochod lecz to ona jezdzi a ja na rowerze czasami jezdrze samochodem lecz to ja place za bezyne i koszty .Klamie i teraz to juz nie pracuje tylko zajmuje sie dzieckiem bo byla bardzo zmeczona byla na wakacjach u jej rodzicow 2 miesiace to tylko 10 min ze mna rozmawiala na skype co 2 dni bo zmeczona ,a ja pracuje w fabryce topie gume temp w srodku 35 stopni ciepla a przy piecu 120 i ja nie jestem zmeczony , wciaz mnie pyta czy nie moge pracowac nadgodziny a ja mam dosc tej pracy , przed slubem bylem zegarmistrzem zlotnikiem to wciaz narzekala ze za malo zarabiam to zmienilem prace . Wszystkie ostrzednosci wydalem na utrzymanie i nie mam juz pieniedzy tylko co zarobie a zona to co zarobila dala do banku na investment znalazlem odcinek z banku lecz sie nie chce przyznac tylko ze to nie jej .. Zawsze na kazda okazje kupowalem Jej kwiaty prezent ze zlota kolacje wino a ona nic tylko mowila ZAPOMNIALAM ,NA URODZINY NIC NIE DOSTALEM na walentynki kupilem za ostatnie pieniadze prezent kwiaty kolacje a Ona nawet nie chciala ze mna rozmawiac dwa dni sie wsciekala ;;;nic nie dostalem , ..moje ubrania to kopnie noga i twierdzi ze smieci . ZonA BARDZO CHCE ABYM KOPIL DOM I WZIOL PIENIADZE Z BANKU I OD MOICH RODZICOW A ONA MOZE DAC TROSZKE LECZ CO POZNIEJ?. DLACZEGO TAK MNIE TRAKTUJE ...Prosze pomozcie mi to zrozumiec i czy to bedzie dobrze dla dziecka jak odejde lecz chce opiekowac sie dzieckiem na polowe bede pracowal na pol etatu i dorywczo to moze jakos sobie poradze .DZIEKOJE WSZYSTKIM ZA RADY I PROSZE O SILE DLA MNIE ...POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest WZIOŁ??? kojarzy mi się ze słowem: wziął, ale nie jestem pewna. Czy to jakieś pokrewne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty uszczypliwa kobieto czemu czepiłaś się faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×