Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lofe

Zakazana milosc

Polecane posty

Gość Lofe

Jestem zalamana. Podoba mi sie facet, ktory okazal sie muzulmaninem. Bardziej mi do feministki niz uleglej sluzce, ale on mi sie po prostu zajebiscie podoba. Nie jest jakims zacofanym oszmatowanym typem pobierajacym zasilki, ale inteligentnym czlowiekiem. OBecnie robi doktorat. Nie chce, ale no koorfa podoba mi sie. I co teraz, przeciez serce nie sluga. Jak go widze to mi nogi miekna, on tez jest mna zainteresowany. Czy w tym zyciu wszystko musi mi isc na opak! Tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obyś nie była jego trzecią lub kturąś tam żoną twego muzułmanina bo oni tak mają chyba że taki układ ci odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieco Starszy
Idz a nim do lozka na porzadne rabanie, zabaw sie dobrze ale potem znajdz kogos innego na powazny zwiazek. My faceci czesto bawimy sie Wami kobietami - dlaczego Ty nie mozesz sie zabawic facetem muzulmaninem? Niech Ci dogodzi na 150% - co przezyjesz to Twoje :) Tylko pamietaj: nie angazuj sie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
A jakie ma to znaczenie, że jest muzułmaninem? Rżnie tak samo ostro jak chrześcijanin czy buddysta. Nikt ni każe ci się wiązać z nim na stałe, wiec o uległosci nie mam mowy. Ulagła musiałabyśbyć gdybyś planowała wyjść za niego za mąż. No i oczywkiście musiałabyś się zgodzić na wycięcie łechtaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieco Starszy
"Bawienie sie" bylo w przenosni ... Mam na mysli okazje, kiedy faceci osiagaja cel - to znaczy seks - udajac zaangazowanie emocjonalne, ktorego kobietom najczesciej potrzeba a ktore oni sami maja w nosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieco Starszy
pirat flapjack: dokladnie - robia tak i kobiety, to wlasnie moj glowny punkt - zachecam Lofe, zeby sie rabala z tym facetem az sie posciel zapali ale bez uczuciowego zaangazowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lofe
Normalnie jest boski. Bardzo wysoki, a ja takich lubie, nie jest tez smoluchem, bardziej troche opalony jak hiszpanie, piekne oprawy brazowych oczu, oczytany, gada z sensem, slucha dobrej muzyki, nie pali I nie PIJE ALKOHOLU, a to dla mnie b wazne. Koorfa ciagnie mnie do niego jak diabli, choc nie chce. Ciekawa jestem co ma w gatkach....napewno jest obrzezany. Czy to mozliwe zeby muslim nie byl chamem, brutalem I oszustem. I jak mam sie nie angazowac? U mnie bez zaangazowania nie ma seksu......proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieco Starszy
Lofe: mozna sie angazowac na rozne sposoby - wazne jest, zebys nie popadla w uczuciowa zaleznosc. On moze sie stac zupelnie inny kiedy zmieni sie uklady miedzy Wami. Dlatego musisz caly czas utrzymywac realnie otwarta droge wyjscia z calej sytuacji - to wszystko. Poza tym - baw sie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty mieszkasz w Polsce? Muzułmanów jest wszędzie pełno w Europie, tylko nie wiedzieć czemu w Polsce to nadal egzotyka :D Pytanie podstawowe z jakiego kraju pochodzi i jak bliskie więzi ma z rodzina. O religie nie pytam, bo wśród Muzułmanów jest wielu wierzących na pokaz, bo tego otoczenie wymaga, tak samo jak katolicy w Polsce. Ale ich stosunek do kobiet cywilizuje się bardzo powoli :P Kilka żon to bajki - nie w Europie takie rzeczy:P I Ale np moja koleżanka przez pol roku spotykała się z muzułmaninem i było super. Normalny facet z zachodniej Europy, może jedynie muzykę lubił ciut inna i kuchnie. Wszystko było super dopóki nie przyjechał jego brat. Pierwszego wieczora, tuż po spotkaniu z nim zrobił jej awanturę o to, ze się śmiała ODZYWAĆ w obecności jego brata! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasneee
Moze I racja. Podoopczyc I baj baj.....tylko boje sie, ze sie zakocham. Boshe on jest taki meski I silny, ze czuje sie przy nim taka bezbronna....I mnie to strasznie kreci. Oboje jestesmy po 30tce.....a ja jak jakas malolata sie zaduzam. Kurfa, czemu akurat muslim? Niech to szlag!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lof
Te....Jasneeee....co sie podszywasz! Zaloz se swoj temat! Bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno - oni europejek nie szanują. Europejczyków tym bardziej. Ale przy okazji sa mistrzami w uwodzeniu - oni potrafią kłamać i zapewniać o miłości do końca życia mając już bilet powrótny do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieco Starszy
gosc bardzo madrze pisze: wlasnie pojawienie sie rodziny (muzulmanskiej, z ojczystego kraju) zwykle odslania prawdziwa nature takiego faceta. Jest bardzo rzadkie, zeby potrafil oprzec sie presji wlasnej tradycji. Dlatego jeszcze raz powtarzam: Lofe, do lozka absolutnie TAK do zycia absolutnie NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lof
No narazie nie Wiem, jak z rodzina. Chcial sie umowic, ale go zlalam, bo muslim. Zwykle spotykamy sie w znacznie wiekszym gronie, wiec jest pole manewru. On ciagle mnie obserwuje, zagaduje I szuka kontaktu. Nic na sile....tak niby niepozornie. Po prostu ciagnie nas do siebie, a zadne nie ma odwagi pojsc dalej. Mimo iz jest taki wielki I oczytany to mysle ze jest niesmialy troche, a ja pyskata I pewna siebie. Moze nie przywykl do takich kobiet, bo moze ma u siebie same ulegle baby. Ma 7 rodzenstwa.....uooooooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lof
Koorfa czemu ja mam takiego pecha do facetow. Jak sie trafi fajny, to jakis muslim. Jak pojde z nim do lozka, to przepadlam...... Kurfa, czy nie ma na tym swiecie faceta do mnie, nie pijaka, nie palacza I nie muslima.....ale takiego fajnego czulego, delikatnego I rodzinnego faceta. Fak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasneee
Tak sie chcialam ponabijac....haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jedna!!!!mieszkam w niemczech i tu sie smieja z polek ze sie r***aja z muzulmanami:(wstyd mi za was!!!!i oczywiscie kazda pisze achhh jaki on super a kulturalny i taki inny achhh napewno jest wyjatkiem a potem dramat bo zabral dziecko albo kaze przejsc na islam i burke nosic.ale powodzenia mimo wszystko tylko sobie zrobisz z nim dzieci to jedz do jego ojczyzny bo w europie juz mi za czarno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lof
No coz, jakos wsrod cudownych polakow nie spotkalam kulturalnego, nie pijacego faceta....to czemu mialabym nie bzykac sobie z takim jaki mi sie podoba? A wiesz z czego tutaj sie smieja z polskich facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lof
.....a I moze mam trzymac ciipke do usranej smierci. I tak sie nie rochalam juz okolo 2 lata. I co myslisz? Ze tylko facetom siesex nalezy? Spier.....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czemu nie holender albo niemiec tylko muzulmanin?zaczynam powoli rozumiec Hitlera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lof
A skad mialam wiedziec ze to muslim, jak go poznalam? Nie lata w sukience, nie ma brody I nie smierdzi. Dopiero pozniej sie okazalo. Tez bym wolala, zeby nie byl muslimem, no ale koorfa jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale powiem Tobie ze widze kobiety ktore sie z nimi nawet tylko w romans wdaly...niby nic powaznego a rozpetalo sie pieklo.tak bo to nie Ty mu mowisze ze to koniec romansu.ich mentalnosc jest inna a mianowicie to ON decyduje o przebiegu i czasie trwania waszej znajomosci.takze uwazaj.mieszkam w niemczech i widze takie akcje na wlasne oczy a nie z tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lof
I dlatego mam taki dylemat. Strasznie mnie razi to, ze jest muzulem. Zobacze co bedzie dalej. Moze tylko seks I s*******ando. Moze mi sie tylko wydaje, ze mi sie podoba, bo mi sie bzykac chce.....hmmmmm Moze sobie rabne z Kim's innym, bo po co marnowac resztki mlodosci...,eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektore muslimy są ok znam kilku i ich zony jak jest z bogatego kraju i bogatej rodziny, to da sie wytrzymac tam u nich, dziewczyny mają lepiej niz u nas w polsce chyba ze to jakis talib z afganistanu, to wtedy nie jest fajnie ale jak on jest z kuwejtu albo z arabii saudyjskiej, to ja bym go puknął bo to dobra inwestycja moze sie okazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lof
Z tego co Wiem, to robi doktorat w londynie, nie pracuje, podrozowal o chce podrozowac, wiec chyba biedny nie jest. Pochodzi z Jordani, ale nic na temat tego kraju nie wiem niestety....oprocz tego gdzie lezy, co jest stolica I jaka religia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
A co za roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×