Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość copywritering

Pisanie tekstów

Polecane posty

Gość copywritering

Potrafisz pisać? Możesz zarabiać na pisaniu tekstów. Pisać możesz do różnych tematycznie działów. Mogą to być wysokowartościowe artykuły lub proste teksty do katalogów stron itp. Zarejestruj się, pisz teksty, ustalaj stawki sam/a lub dokonuj automatycznej wyceny i czekaj - firma sama znajdzie dla Ciebie klientów :) Zarejestruj się i zarabiaj: http://tnij.org/piszteksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ciekawe a można
możesz więcej info napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to co trzeba opisałem ;) Wszystko można przeczytać na stronie firmy ale jak się boisz wejść na tą stronę to pytaj, postaram się odpowiedzieć. Jeżeli nie masz trudności z pisanie mniej lub bardziej poprawnych tekstów to zarejestruj się, podpisz umowę, wyślij dokumenty i możesz zarabiać. Podpisujesz normalnie umowę i pracujesz ile i kiedy chcesz. Twoje teksty są na ich stronie do kupienia. Reklamują ją dość ładnie w środowiskach potrzebujących prostych lub bardziej skomplikowanych tekstów czyli w środowiskach webmasterów, pozycjonerów, ludzi zajmujących się SEO itd. Masz konkretniejsze pytania to napisz, jak będę potrafił odpowiem :) Ale najpewniejsze info jednak zawsze u źródeł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś tak zarabiałem. Można pisać tam proste teksty do katalogów i pod precle? Takie kiedyś pisałem to bym dał radę. Pieniądz nie za duży ale trochę się zawsze dorabiało, teraz też się by przydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość copywritering
Możesz pisać teksty pod zaplecze, do precli, katalogów lub pełnowartościowe artykuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość copywritering
Pisanie poradników to już troszkę inna bajka ale fakt na tym też można zarobić. Tylko napisać dobry poradnik trzeba więcej wysiłku i wiedzy. Z artykułami jest trochę łatwiej a z tekstami pod precle to już każdy by sobie poradził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można zarobić ale początki jak wszędzie... jak już się znajdzie paru klientów stałych to można sporo zarobić ale trzeba podejść do tego solidnie a ni na odp*****l. kiedyś tysiaka tak zarabiałem przy pary stałych odbiorcach i to wcale nie trudno teraz takich złapać jak się człowiek stara. seo się rozwija i popyt będzie zawsze na teksty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda .
Można pisać o czym się chce czy są jakieś kryteria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość copywritering
Tematyki są różne, właściwie każda branża. Teksty - od prostych mało "profesjonalnych" pod seo i katalogi, aż do poważnych artykułów. Twój wybór jakie wolisz/potrafisz pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile sie z tego wyciagnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na pisaniu poradników wyciągam jakieś 900 zł na miesiąc, poświęcając ok. 10 godzin tygodniowo, wiecej nie daje rady przez normalny etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok 1200zł na mc przy pisaniu po 3-4 godziny dziennie (nie piszę non stop nigdy bo się tak nie da, przynajmniej ja nie potrafię, ale pracuję w domu więc wstawię pranie coś napiszę, ugotuję obiad znów coś napiszę, piję kawę i coś napiszę, przed snem coś napiszę) czasami więcej plus ok 500zł z pośrednictwa, czasem więcej :) da się żyć z pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że nie potrafię pisać.., pozazdrościć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno na precle i teksty do katalogów nie trzeba być za dobrym pisarzem więc... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś tak zarabiałem w innym serwisie. teraz wolę sam szukać klientów. ustalam stawki też sam. no ale trzeba sobie wyrobić markę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak się zastanawiam...
Opłacalne to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pisanie to dla ciebie nie udręka to opłacalne tylko trzeba na początku trochę cierpliwości :) Potem jak nałapiesz stałych klientów to leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu mogę połączyć pasję do pisania zarabianiem. Zainteresowany? Reportal.pl - polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisanie = kasa? Pewnie! Zapraszam na Reportal.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna ściema. Napiszesz kilka tekstów, wyślesz im a oni i tak powiedzą, że to się nie nadaje. Praca za frajer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×