Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trala-la-la-la

Wybor partnerki

Polecane posty

Gość Trala-la-la-la

Pytanie do panow. Czy bedac facetem w wieku 35 lat na zone wybierzecie 25, 30 czy 35? I dlaczego. I czy kobieta 35letnia ma szanse jeszcze wyjsc za polaka(bo wiadomo ciemnogrod) bo inni sa bardziej tolerancyjni I przychylni paniom pod 40tke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 36 lat i wychodze za 30 letniego Włocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
Ponoc Wlochy to raj dla 40tek..... O polaku nawet nie mysle. Nie dosc ze pijanstwo, to jeszcze mentalnosc araba I chamstwo. Tak pytam z ciekawosci. Drogie panie, zapraszam do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba bez znaczenia dla mnie, czy ona bedzie miala 25 czy 35 nie zakladam zeby mogla byc jedyną partnerką w moich erotycznych poczynaniach w zaleznosci od aktualnego stanu ducha, bede musial kompensowac, czyms co uznam w danej chwili za najbardziej odpowiednie bardziej istotny jest typ urody i temperament są trzydziestki wygladające na piecdziesiątki i są piecdziesiątki wyglądające na trzydziestki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
Ni ma o seksie, to temat umarl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem już 35 lat
trochę temu nazad i wiek nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli kieruje tobą wyłącznie wyrachowanie, to wtedy jeśli mógłbym wybierać wiek kobiety wybrałbym 30 latkę. Czym bym uzasadnił: 5 lat to niby żadna różnica, a jednak jeśli miałyby być dzieci z tego związku to po 35 roku życia kobiety gorzej znoszą macierzyństwo i trudniej im wrócić do normalnego seksu. Znowu taka 25 latka to powiew świeżości, którego facetowi nigdy mało ale 10 lat różnicy (oczywiście bez przesady) to już pewna różnica mentalności, która może rodzić pewne problemy. To wszystko tylko rozważania ale tak naprawdę jest to bez znaczenia jak chemia zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
Zalamuje mnie myslenie polakow. 35 za stara.....hahaha Na tzw zachodzie wtedy dopiero mysla o potomstwie, ale gdzie tam Polsce do zachodu. Jak sie to mowi, z wiochy mozna wyjechac, ale wiocha z czlowieka nigdy.....to samo z mentalnoscia. Przykre! I stare dziady pod 40 mysla ze wyrwia 20tke.....haha I ze bedzie I'm wierma. Meska glupota nie zna granic....hahahaha Panowie nie z takimi zarobkami. Chcecie miec mloda, to trzeba jej zaplacic, nie ludzie sie, ze laska sie bedzie poswiecac dla starego dziada. Zostanie z wami na chwile....a potem do mlodszego......uhehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
Oczywiscie, ze nie, chyba ze male figo-fago I czesc.....jednak 10 lat to jednak za duzo.....mentalnie nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajerek.
wybiore tą do ktorej bedę coś czuł to jest jedynym kryterium wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinosello
tyle jest kobiet ze nie ma problemu aby wybrac jaka sie chce a zwlaszcza teraz dziewczyny szukaja usilnie facetow bo nie maja co do gara wlozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
pinosello....chyba w PL....wspolczuje I'm ze musza brac co popadnie.....a tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
Do cukierek29.....jak ci nie przeszkadza, ze laska jest z Toba dla kasy, to korzystaj ile wlezie, bo I tak sie znajdzie mlodszy z kasa. Tylko potem nie jecz, ze to zla kobieta byla....sami sie na takie uklady godzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala Nie denerwuj się zraniona sarenko,nie mów mi kto ma ze mną być . Zakladasz topik więc się wypowiadam -nie jęcz ! Nie szukam kobiety która będzie ze mną dla kasy -kto szuka ? Ale jeśli masz wybór z kasą lub bez tak samo atrakcyjny facet to nie mów mi że kobieta się waha :) Nie atakuje Cię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
I tak uwazam, ze kazdy facet ma taka kobiete na jaka go stac (nie mam tu na mysli kasy), a kobieta takiego faceta, na ktorego go stac. Cos w tym musi byc, bo kazdy ma to na co sie godzi. To nie czasy, ze rodzina wybierala meza/zone.....na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
.....na ktorego JA stac.....troche mi przekreca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala Masz rację !Zgoda A face w pewnym wieku już dobrze wie z jaką kobietą chce żyć i nie chodzi tu o wiek :) Tzn mówię o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
Hehehe....narazie wybieram posrod ogierow, bo moge, bo mam w czym wybierac, a ta mi tu o starosci.....co za zalosni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 39 on 36 lat..dziecko za rok planujemy, ale my nie mieszkamy w tym zacofanym kraju i on nie jest Polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ten zapluty zascianek. Panowie w siateczkowych podkoszulkach i panie w papciach z puszkiem. Grunt to zlapac powiew zachodu, najlepiej za wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala To czemu się dziwisz że faceci wybierają identycznie jak ty "pośród mlodych samiczek ",bo mogą bo chcą :) Dobra jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Trala-la-la-la Zalamuje mnie myslen Na tzw zachodzie wtedy dopiero mysla o potomstwie, ale I stare dziady pod 40 mysla ze wyrwia 20tke.....haha I ze bedzie I'm wierma. Meska glupota nie zna granic....hahahaha gdzie tam Polsce do zachodu. Jak sie to mowi, z wiochy mozna wyjechac, ale wiocha z czlowieka nigdy.....to samo z mentalnoscia. Przykre! ie polakow. 35 za stara.....hahaha[zgłoś do usunięcia]" I Żadne gówno prawda. Na zachodzie kobiety decydują się na późne potomstwo bo w większości krajów aborcja jest dopuszczalna bardzo długo, nawet do 6 mca i kobiety robią sobie badania prenatalne a potem usuwajja ciążę do skutku, aż dziecko będzie zdrowe. Która ci się przyzna, ze usuwala ciążę bo dziecko miało z. Downa albo Turnerą, Edwardsa czy jeszcze inne zespoły wad wrodzonych czy choroby genetyczne. Kobiety 35 letnie maja zdegenerowane komórki jajowe , bo wiadomo w jakim środowisku żyjemy i co jemy. Poza tym większość starych matek przechodzi terapię hormonalne żeby zajść w ciążę albo zachodzą przy wspomaganiu medycznym. I Jeżeli facet chcę mieć żonę do bzykania i prowadzenia domu ew pomocy w interesach i funkcji reprezentacyjnej, to ok. Ale ożenek z myślą o dzieciach to głupota. I skazywanie swoich dzieci na blakanie się po lekarzach do końca życia. (u kobiet po 40 r z częstotliwość wad genetycznych jest ponad 10-krotnie wyższa niż u matek 18-letnich i mowa tu o dzieciach urodzonych nie abortowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
Nei I cukierek.....wy naprawde macie cos z glowa..... Nic dziwnego ze dziewczyny uciekaja od polakow. A szmata to moze jest Twoja mamusia cukiereczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala :) Haha trafiony zatopiony :)fajny z ciebie "gość "!!! Pozdrów swojego 36cio letniego Albańczyka szmato ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
A co myslisz, ze tylko na albanskie scierwo mnie stac...dobre sobie. A moze mamusia dawala albancom i teraz nie wiesz kto ojciec i tak cie raza....hahaha Nie bede sie wdawac w pyskowki z takim thebilem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×