Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak powiedzieć rodzicom o rozstaniu?

Polecane posty

Gość gość

Zostawił mnie chłopak, którego moi rodzice znali, nocował u mnie. Jak im teraz powiedzieć, że on mnie zostawił? Głupio mi strasznie, że z kolejnym facetem mi nie wyszło, a jestem przed 30tką. A Wy co mówicie rodzinie, znajomym, gdy rzuci was facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem facetem po 30tce. Nigdy rodzicom nie przedstawiłem żadnej dziewczyny. Zawsze wiodłem "swoje" życie. Kobieta, z którą byłem przez lata również nie poznała moich rodziców, nigdy jej to nie przeszkadzało. Związek się rozpadł w sumie. Moja mama odeszła, został mi tylko ojciec. A ja nikogo już nie mam. Ciebie rodzice będą wspierać i nie masz czego żałować. Może być im przykro, ale zawsze będą Cie kochać. Zawsze będą po Twojej stronie. Dziel się swoimi problemami z nimi, póki jeszcze jest na to czas:) A facet, to pewnie fujara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaglowiec to żyjesz samotnie i już nikogo nie szukasz? dlaczego? lepiej czujesz się jak jesteś sam, czy zostałeś tak zraniony przez kobiety, że masz już dość związków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i tak. Ponieważ tak jest łatwiej. Tak i nie. Co do ostatniego pytania... Nigdy więcej nie spotkałem kobiety równie mocno wypełniającej moje myśli i pragnienia,chęć dawania... Z drugiej strony nie szukałem - koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×