Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wakacyjna mama

Ile w tym roku przeznaczyliście na wakacje?

Polecane posty

Gość wakacyjna mama

i dokąd sie wybieracie? my skromnie, ledwo 20 tys odlozylismy wiec bedzie bez szaleństwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjna mama
czemu sie smiejesz? mi nie jest do smiechu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jedziecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w ilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjna mama
co Chorwacji, w 4, ale chcialam o Wenecje zahaczyć, bo to nie jest juz daleko ale nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cooo 20 tys ? i tobie jest malo :D no zaraz z krzesla spadane:O w d***e ci sie poprzewracalo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjna mama
to beda nasze najtańsze wakacje, tzn, najbardziej skromne, chcemy dzieciom zrobic przyjemnosc, bo ja lubie duzo zwiedzac a nie tylko lezec plackiem, a w tym roku tak bedzie, mamy hotel oplacony i reszta na paliwo idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wakacyjnej mamie się pomyliło. napewno chciała napisać 20zł :) a nie 2o tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjna mama
alez oczywiście:D zazdrosna malpo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to rzeczywiscie lipne te
wakacje beda, ja bym nigdzie nie jechala, jakbym miala byc niezadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Campunella
My jedziemy od 5 lat na pierwsze wakacje o ile mozna to tak nazwac tydzien na mazurach Mamy dom- raty kredytu a szczerze to mnie by bylo szkoda wydac 20 tys na wakacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w biurze podróży i za taką sumę przyrzekam macie full jakiego jeszcze w tym roku nie sprzedałam. All inclusive 24 h i 2 tyg z przelotem 5 *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to rzeczywiscie lipne te
to zalezy co kto lubi, my wydajemy duze pieniadze na wakacje, oczywiscie,ze mozna tanio odpoczac, ale jak pisze, od kierunkow cena zalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz to 20 tys to nie jest mało na 4 os na ile tam jedziecie ,wiem bo nas tez jest 4 i jeździmy ,teraz już wybieramy mniej popularne jeżeli chodzi o naszych turystów kraje ,ale w zeszłym roku byliśmy w Meksyku 13 dni w 3 -kę na własną rękę bez biura i wyszło nas taniej .Teraz bym chciała do Japonii tam trochę forsy trzeba ale moje marzenie zostanie w tym roku spełnione kosztem remontu w kuchni ale zapracowałam sobie na ta wycieczkę . jestem tego zdania jak już wydać tyle kasy na wycieczkę to tam gdzie się marzy ,nie marzy mi się Turcja ,Egipt ,tam gdzie masowo wszyscy jeżdżą i nie wyłażą z hotelu a fotki pstrykają sobie nad hotelowym basenem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być nie spełna rozumu,żeby 20 tys wydać na wczasy nawet samolotowe w najbogatszej wersji,,no chyba,że ma się z 8 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaaaaaaa
trochę mi wstyd pisać ale ja nigdy nie wiem co ile kosztuje, po prostu mąż płaci i już, ja się tym nie interesuję nawet a wydamy ..to zależy gdzie pojedziemy w tym roku miała być podróż samochodem po europie ale, że zaciążyłam i to ciąża wysokiego ryzyka, więc pewnie z tej wyprawy zrezygnujemy ale na pewno wyskoczymy kilka razy na mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjna mama
tak, bo inne wyjazdy nas wogole nie interesuja, tylko zwykle bralismy sobie jakies ciekawe wycieczki, a w tym roku nic nie bedzie, bo mamy kase na "styk"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tys na 5 osób na 7 dniowy pobyt w górach. 1000 zł pobyt z wyżywieniem w ośrodku, 300 zł paliwo na dojazd i wycieczki, 700 zł codzienne atrakcje typu lody, jazda konna, wypad na kryty basen w czasie niepogody, niewielkie zabawki, pamiątki, pocztówki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś miała 20000 to nie pojechała byś idiotko do chorwacji tylko na Bali albo przynajmniej na wybrzeż Amalfi ale ty pewnie nawet nie wiesz gdzie to jest buraku. Do Chorwacji się jeździ jak się ma góra 7000 do 8000 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś miała 20000 to nie pojechała byś idiotko do chorwacji tylko na Bali albo przynajmniej na wybrzeż Amalfi ale ty pewnie nawet nie wiesz gdzie to jest buraku. Do Chorwacji się jeździ jak się ma góra 7000 do 8000 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dokąd sie wybieracie? my skromnie, ledwo 20 tys odlozylismy wiec bedzie bez szaleństw hahahhahahahaha smiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to rzeczywiscie lipne te
no sorry, chyba ktos tu nie ma pojecia o czym pisze bylam 2 lata temu w Chorwacji w 3 os, i wydalismy wlasnie ponad 20 tys i to za 3 osoby ale niektorzy wola luksusowy hotel a nie kwatere z kiblem pod plotem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się ośmieszyłaś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wakacyjna mama a gdzie byliście do tej pory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjna mama
nie chce za bardzo pisac gdzie,bo zaraz i tak bedzie,ze sciemniam, wiec bez sensu, ale zawsze były to kraje pozaeuropejskie i odległe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Krzysia i Oli
20tys to takie srednie wakacje, jak jestes przyzwyczajona do tych na bogato,to faktycznie mozna byc zawiedzionym, ale coz nie tylko wakacje w zyciu sie licza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka cyganka26
my na wakacje nigdzie nie jedziemy, bo zima bylismy na Kubie i kasy poszlo, ale bylo to nasze marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic, bo nie mamy samochodu
mamy 4 tys luźne wiec moze nad morze ze znajomymi jak nas wezmą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×