Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rintor33

Kobiety myślicie że to w niczym nie przeszkadza ?

Polecane posty

Gość rintor33

Zawsze się zastanawiam czy dziewczyna chciałaby chodzić z wysokim mężczyzną, ale nie mówię tutaj o takich co mają 185 i już są dla kogoś wysocy. Ja mam akurat 201 cm i czy to robi jakaś mocą różnice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 160cm, mój chłopak 187cm. Jest miedzy nami prawie 30cm różnicy w niczym nam to nie przeszkadza :) może tylko jak się całujemy dłuższą chwilę na stojąco to szyja zaczyna mnie boleć :D Są też dziewczyny wysokie, które mają po 180cm i szukają wysoki chłopaków. Jeżeli masz kompleks wzrostu to wybij go sobie z głowy! To naprawdę nie gra roli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam się bardzo dobrze czuję przy wysokich mężczyznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekscelencja
wysokiemu facetowi można robić loda na stojąco,kolana przy tym nie bolą od klęczenia ;-) ,żyć nie umierać,trzeba przekuć wadę na zaletę i życie staje się piękne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że to w niczym nie przeszkadza. Może tylko jest nieco kłopotliwe w tańcu i przy całowaniu. W łóżku wszystko się wyrównuje ;) Mój facet ma 189 cm wzrostu, a ja 158 cm i różnica wzrostu nie ma dla nas żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzrost u faceta to atut. Mój mąż ma 186 i z mojej perspektywy brakuje mu co najmniej 10 cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety lubią wysokich, bo myślą że patki mają wprost proporcjonalnej długości do wzrostu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo często wysocy mają długie 18 wzwyż np mój chłopak ma 185 i 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musisz mieć głębokie gardło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×