Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmieniacz_

zmienić pracę?

Polecane posty

Gość zmieniacz_

W skrócie: mam fajną pracę - fajna firma, sympatyczni ludzie, można powiedzieć kilku przyjaciół, pieniądze nienajgorsze (5k pln na rękę), o 16 mówię do widzenia i mnie nie ma, mniej więcej raz w miesiącu wylot gdzieś na kilka dni służbowo. Dostałem propozycję: też fajna firma, też sympatyczni ludzie (jest też kilku znajomych), pensja dwukrotnie wyższa, ale - może być więcej siedzenia w pracy, trochę więcej stresu, mniej latania (a latanie lubię), późniejsze godziny pracy i tryb bardziej zadaniowy (czyli praca może się skończyć o godz. 17, a może o 19). Ot dylemat, może ktoś podpowie jak to widzi. Kasa trochę kusi, no i zmiana zawsze wnosi jakiś świeży powiew. I tak decyzję podejmę sam, ale może jakoś to skomentujecie ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opcje masz takie: a/ na kartce porównaj, gdzie więcej + (wygrywa) , b/ rzuć monetę, c/ a+b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zmieniała, ale dla mnie kasa jest ważna... No i ja lubię zadaniowy tryb pracy, część robię w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniacz_
Właśnie zastanawiam się czy można by było przerzucić część roboty do domu. To chyba będzie klucz + kasa, bo jednak kusi. No i rzut monetą to zawsze jakaś opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×