Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy masło zamiast margaryny podejdzie?

Polecane posty

Gość gość

Niestety jest już za późno, bo już dodałam i się piecze. Robię babke cytrynową. W przepisie było 250 g margaryny. Nie miałam margaryny, dałam masło - 250 g. Na razie widze w piekarniku że sie przelewa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
jak sie przelewa, to nie od masla. maslo ZAWSZE bedzie lepsze od margaryny. margaryna to trucizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeckaterrina
Przecież to margaryna psuje smak i jest zwyczajnie niezdrowa! Zawsze jak jakiś domorosły kucharzyna wpisze margarynę daję masło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
i sluszna racja! smak margaryny w ciastkach to cos strasznego. albo kremy z margaryny :o ludziska chyba za duzo telewizji ogladaja, a za malo uzywaja rozumu. poczytajcie sobie o szkodliwosci olejow roslinnych w ogole, a juz tych utwardzonych to po postu nie powinno sie w ogole ruszac. jezeli slyszycie glosy, ze te rzeczy sa zdrowe, to tylko i wylacznie REKLAMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
oleje utwardzone to> margaryny, kasie, masmixy, ramy, wyroby maslopodobne, serek topiony i wyroby seropodobne, wiekszosc bombonierek, czekoladek batonow, slodyczy sklepowych, wszelkich gotowcow do odgrzania, typu ciasta w zamrazalniku, dania obiadowe gotowe, itp. oleje utwardzone sa dla organizmu podobnie szkodliwe i nieprzyswajalne, jakbys jadl plastik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasassanii
u mnie w domu nikt nie uświadczy margaryny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARKÓWKA EWY 33
prawda jest taka że i masło i margaryna są niezdrowe i niepotrzebne do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
naturalne maslo jest zdrowe. tluszcz maselkowy jest nietoksyczny. ale pomijajac wszystko, niezdrowe jest samo w sobie ciasto :D (maka, cukier i kto tam wie co jeszcze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARKÓWKA EWY 33
masło jest potrzebne dzieciom do 3-go roku zycia potem już nie!!!! pogłębia sklerozę do np. chleba jest dobre smarowanie serkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
tak, maslo poglebia skleroze :D to mi brzmi jak jakas "madrosc" rodem z telewizji, ew. internetu ;) kazdy naturalny tluszcz polepsza prace mozgu, jesli juz. ale nie musisz jesc masla, jak nie chcesz, tyle, ze smarowanie serkiem .... co masz na mysli? jakim serkiem? jesli topioonym, to nie jest to serek, tylko wlasnie rodzaj margaryny, a jesli jakims innym, naturalnie wytworzonym z mleka, to tez trzeba uwazac, bo takie smarowalne serki sa czesto naladowane niepozadanymi skladnikami typu emulgatory, konserwanty. ja akurat nie smaruje pieczywa ani serkami, ani maslem, bo nie lubie. poniewaz w kanapce mam zwykle i mieso i ser, chleb smaruje musztarda. a po kilku godzinach lezakowania w pracy, ser zrobi sie mieciutki i jest ten mleczny smak w kanapce, ktory lubimy. raz na jakis czas, gdy orzyniose do domu swiezutki, chrupiacy chlebek, a akurat mam smak, to uracze sie pietka z maslem, ale poza tym unikam przede wszystkim chleba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj Finuu - mixu masła (47%) i zdrowych nieutwardzonych olejów z lnianki i rzepaku zawierających kwasy omeaga3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×