Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prosze odpow. to Wazne!

Polecane posty

Gość gość

Nie mam pewnosci ze moj facet bierze rozwod, czy jak przyjda pisma o ustalenie alimentow z sadu plus pismo o ogranicz ojcostwa to sa to dowody ze bierze rozwod na 100 proc czy moze tezbyc w separacji? Nie widzialalm pism w spr daty rozpr rozwodowej bo mowi ze to przychodzi na stary jego adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazde pismo (wezwanie z sadu) jest dokladnie opisane. jesli widnieje "o ograniczenie wladzy rodzicielskiej" to o ograniczenie, jesli "o alimenty" to o alimenty. jesli nie ma "wniosek rozwodowy" to nie chodzi o rozwod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pismie o ogrniczenie i oalimenty NIE MA nic na temat rozwodu(z reszta podobno to sa osobne sprawy), a sprawe o rozowd tzn listy mowi ze przychodza na inny adres wiec ich nie widze,czyli to moze oznaczac ze NIE BIERZE wcale rozwodu? Czy moze byc tylko w separacji? Prosze to dla mnie bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze byc to inne sprawa, bo wniosek rozwodowy mogl wplynac do sadu w innym terminie, jednak z doswiadczenia wiem, ze sady lacza sprawy, np. wplynal wniosek o ograniczenie wladzy rodzicielskiej i wniosek o alimenty to sad laczy rozpatrywanie dwoch wnioskow jako jedna sprawe. sprawy o ktorych piszesz nie sa postepowaniem rozwodowym! nie maja tez nic wspolnego z separacja (sadownie ustalona) poczekaj, czas pokaze i sie dowiesz czy postepowanie rozwodowe jest w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz czekam rok i 2 miesiace na ten rozwod i cos mnie tknelo czy on rzeczywiscie istnieje, skoro NIE MA zadnych problemow jak on to mowi, jedyny problem to taki ze zona sie nie stawia na rozprawy wogole, skad mam wiedziec czy ten rozwod bierze juz rozne mysli mnie nachodza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popros o jedno jedyne wezwanie na rozprawe dot rozwodu! rok to duzo - na niestweinnictwo - sad tez ma sposoby. jedno, jedyne wezwanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, poprosze go o to, dziekuje za rady i wyrozumialosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
Żadnego rozwodu nie ma Niedopuszczalne jest aby toczyły się dwie sprawy jednocześnie - o rozwód i o alimenty. Kwestia alimentacji MUSI zostać rozstrzygnięta przez sąd rozwodowy. Nie ma innej opcji. No - dziś to mu już pewnie nie dasz. Ale co se poużywał przez ten rok - to jego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
supergosc ------- nie zgadles, my NIE SPIMY ze soba, bo dawno temu postawilam mu ultimatum, pokaze mi papierek to bedziemy zyc normalnie, wiec Zonk. A co do rozwodu, to skoro przyszlo pismo o alimenty (p.s. placi je caly czas) to znaczy ze rozwod tez jest w toku, skoro jedno z drugim sie wiaze jak sam powiedziales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
Jedno jest ELEMENTEM drugiego, a nie się wiąże. Chodzicie za łapkę? To pewnie na łapce ma już odciski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cie interesuje co my robimy? Temat topiku jest inny a moje zycie prywatne nic do tematu nie wnosi wiec zabieraj swoj wscibski nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, w takim razie jak sie obecnie sprawa toczy o alimenty to co z rozwodem? czy on tez juz jest w obiegu czy jak czy to jest dowodem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie, ze rozwodu nie ma. jesli wezwania przychodza o wladze rodzicielska (jej ograniczenie) i o alimenty to NIE MA POSTEPOWANIA ROZWODOWEGO. pisalam wczesniej: popros o dokument potwierdzajacy jego slowa. ale technicznie niewykonalne jest prowadzenie 3 roznych postepowan (alimenty, wl rodz i rozwod) dot. tych samych stron (on, zona i dziecko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
Ty coś nie abla? Nie może się toczyć odrębna sprawa o alimenty w czasie gdy toczy się sprawa o rozwód. O alimentach sąd orzeka w trakcie sprawy rozwodowej. Jaśniej już sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwonilam do niego i sie zapytalam czy moze mi przeslac jakis jeden list mowiacy o terminie rozprawy rozwodowej powiedzial ze ma je jego prawnik ale moze gdzies cos wyskrobie dla mnie, ze jeszcze raz sprawdzi w listach o alimenty wzmianki o rozwodzie, ale ja przeciez te listy przeczytalam i tam nic nie bylo :( !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
supergosc--- w porzadku rozumiem,czyli moim pytaniem w temacie bylo: czy listy o alimenty i ogranicz ojcostwa sa dowodem na to ze goscio bierze rozwod, czyli TAK sa dowodem, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
Powiedz żeby sobie kupił rękawiczki żelowe i dobrą maść na odciski. Wtedy zaraz ci przyniesie dowolne pismo jakiego zechcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu wyglada to tak: Ty zlozylas wniosek o rozwod. machina ruszyla. po miesiacu chcesz uzyskac alimenty na dziecko (bo ojciec skoro dostal papiery o rozwod z sadu przestal lozyc na dziecko) - sad wniosek o alimenty laczy ze sprawa o rozwod. po 2 m-cach doszlas do wniosku ze przydalyby ci sie rowniez alimenty (obnizyl sie twoj dochod itp itd). sad wniosek o alimenty laczy ze sprawa o rozwod i sprawa o alimenty na dziecko. juz masz trzy wnioski w jednym postepowaniu. za jakis czas dochodzi do ciebie, ze ojciec nie kontaktuje sie z dzieckiem, albo nim manipuluje wiec piszesz kolejny wniosek o ograniczenie mu wladzy rodzicielskiej. sad wrzuca to do worka gdzie juz jest: rozwod, alimenty na dziecko i alimenty na ciebie. SKORO NA DOKUMENTACH JEST ZE SPRAWA DOTYCZY WLADZY RODZICIELSKIEJ I ALIMENTOW TO NIE MA TAM ROZWODU! sad skrupulatnie trzymajac sie litery prawa na glupim malym wezwaniu umieszcza wszystko: kogo, gdzie i w jakiej sprawie wzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
Tak są dowodem że gościo NIE bierze rozwodu. Ty musisz być bardzo ładna. Chyba nawet piękna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co przetoczylam wyzej to na dowod, ze sprawa rozwodowa (wezwania, papiery) przychodza na inny (stary adres) a ojcostwo i alimenty na inny. fact klamie i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w srawach o alimenty czy ograniczenie ojcostwa przewaznie jest wzmianka ze tego i tego dnia nastapil rozwod, albo powod od czasu rozwodu nie zajmuje sie dzieckiem, nie placi , placi mniej itp jak jak pisalam wniosek o alimenty (mialam go razem z separacja) to na wezwaniu z sadu bylo ze dotyczy sprawy o separacje ( a w srodku ze rowniez alimentow) wiec gdyby mial rozwod z alimentami to napewno byloby to okreslone w liscie pozniej mialam sprawe o uregulowanie kontaktow i w pozwie tez mialam opisane dokladnie kiedy nastapila separacja, ba, musialam nawet dolaczyc kopie wyroku o separacje na 100% kochanek nie ma rozwodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie ma rozwodu to znaczy ze zostawil sobie furtke aby wrocic do zony jak mu sie znudzisz.... radze poszukac porzadnego, wartosciowego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w liscie o alimenty ona pisze wlasnymi slowami ze ubiega sie o alimenty tak samo jak o ograniczenie, nie ma tam wzmianki ani o rozwodzie ani o separacji, nawet w swoim liscie ona nic o tym nie pisze, powiedzial mi ze podal stary adres na rozwod a jesli inne sprawy beda to ze moga sie z nim kontaktowac na nowy adres, dziwi mnie to ze on nie ma jak mowi zadnego listu jesli chodzi o wezwanie na rozpr rozwodowa wogole,a moim zdaniem powinien miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wniosek zlozylo rozwod jak mowi 1rok i 2 miesiace temu, a o alimenty przyszla mu rozprawa 2 miesiace temu, gdzie nie bylo wzmianki zadnej o rozwodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sie dowiedziec
mam pytanie moj facet twierdzi ze dostal rozwod fakt papierek ze ma sie wtsawic na rozwod z data widzialam. ale co faktycznie bylo na sali jak ten rozwod sie potoczyl ? czy on mowiac mi teraz ze ma rozwod moze mi to jakos udowodnic ? przysylaja jakis papierek z potwierdzeniem ? cos co by mogl mi pkazac ze faktycznie jest po rozwodzie i dostal go na 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci którzy się rozwodzą to oszuści ,żony ich zdradzają, a póżniej okazuje się, że to zwykli k****arze nic nie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodnicy to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli ma rozwod to ma WYROK W IMIENIU RZECZPOSPOLITEJ POLSKIE..... tak mniej wiecej wyglada papier rozwodowy,potem nizej jest napisane wszystko kiedy dostal rozwod i kto sprawuje opieke nad dziecmi i inne ustalenia dot.alimentow musi byc czerwona okragla pieczatka z orzelkiem i na drugiej stronie tez czerwona prostokatna z podpisami,jezeli tego niema koles cie sciemnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że sąd nie daje z automatu papierka p.t.: WYROK W IMIENIU RZECZPOSPOLITEJ POLSKIE... Ale po co ci taki papierek i co ci to za różnica? Gziłaś sie z żonatym, jak wiedziałaś NA PEWNO że jest żonaty, to gzij sie dalej wiedząc że jest CHYBA po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×