Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

franca

czerwona kapusta w sloiku i do dalej?

Polecane posty

tak wiec mam sloik z czerwona kapusta. czy ktos z was ma w tej kwestii cos do zaproponowania? tzn. chodzi mi, zeby nie tylko wyjac ta kapuste i zjesc, ale z czym ew. polaczyc w swietle stworzenia surowki / salatki? i (az wstyd pytac, ale po prostu nie wiem) taka kapuste czerwona ze sloika to sie je na zimno czy na cieplo czy moze i tak i tak? z gury dziekuje za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosku
ja podsmażam cebulke pokrojonę w kostke np na margarynie .jak sie podsmaży wrzucam odsączoną kapuste,dodaję pieprz,wegete,ewentualnie maggi i chwile przesmażam.I to wystarczy jest oki dobra.Można przesmażyć np boczek z cebulka tez taką wersję jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czyli tak na cieplo. brzmi niezle (oczywiscie oprocz margaryny, ktorej przenigdy nie powinno sie spozywac i vegety, ktora jest niekompetentnym zamiennikiem naturalnych przypraw), ale pomysl sam w sobie, z cebulka i boczkiem wydaje sie przepyszny :) dzieki mila osobo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy miałam problem z kuchenka i nie mogłam gotować czerwonej kapusty, kupiłam taką w sloiku i zrobiłam to co robię z gotowaną, czyli odsaczasz z soku dodajesz cebulke pokrojoną w drobną kostkę i majonez (ja lubie dodawac dużo majonezu)... Pyyyychota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, tez fajny pomysl, na szybkiego :) rowniez bardzo lubie majonez, ale nigdy nie probowalam z gotowana kapusta, lecz pewnie to nic zdroznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, tez fajny pomysl, na szybkiego :) rowniez bardzo lubie majonez, ale nigdy nie probowalam z gotowana kapusta, lecz pewnie to nic zdroznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×