Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość12345678

Już tyle czasu szukam pracy, że aż mi głupio!!

Polecane posty

Gość gość12345678

Jestem jeszcze studentką, ale zaczęłam szukać pracy na poważne (tzn. tylko mnie obrona czeka i mogę pracować). Zaczęłam poszukiwania pracy już od stycznia, jest czerwiec, a zero odzewu :( Nie wiem czy to kwestia regionu (lubelszczyzna) czy czego :( Tyle co ja CV wysłałam to szok. Nie chce być telemarketerką ani akwizytorką - to tylko jedyne moje wymagania. Szukałam w bankach, w sklepach, w restauracjach - ale zero odzewu, może nie jestem piękna ani zgrabna na kelnerkę, ale patrząc w tych kategoriach to nigdy pracy nie znajdę :( Szukałam w Warszawie, ale ostatecznie to głupi pomysł, bo nie mam oszczędności żeby tam zamieszkać przez pierwszy miesiąc, a rodzicom ciężko i mi nie pomogą... Czuję się jak upośledzona, nie mogę znaleźć pracy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pracą jest naprawdę ciężko. Mam mgr, podyplomowe i szukałam 9 m-cy. Zacznij od szukania stażu np. biuro rach., bank - tam gdzie będzie szansa na etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggggggggg
Własnie zacznij od stazu....i od razu po zakonczeniu stazu bedziesz miala inne CV- kolejne doswiadczenie jakies zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam staż w CV i nikt tego nie traktuje jako doświadczenie, więc jeżeli staż to chyba tylko dla tych 800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz mówić w towarzystwie, że szukasz pracy, może ktoś wie o kimś, kto poptrzebuje do pracy, nie wstydź się mówić. Z oferytami jest kiepsko, ale skoro jeszcze jesteś studentką, pytaj o zlecenie - to się opłaca pracodawcą, bo nie płacą składek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* pracodawcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja powiem wam szczerze obyłam ostatnio staż w sklepie z upominkami i też szukam pracy i jakoś właśnie ten staż nic mi nie pomógł byłam ostatnio na rozmowie do takko fashion ale niestety były lepsze osoby i z większym doświadczeniem... idzie się załamać ile można szukać pracy ??? :( pozdrawiam cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdobądź nowy zawód, przekwalifikuj się. Może jakieś kursy księgowe? UP bardzo często organizuje darmowe, nic tylko korzystać, zwłaszcza jak i tak się siedzi w domu... Pozdrawiam. http://zmienic-zycie.interkursy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Już tyle czasu szukam pracy, że aż mi głupio!!" Więc, czemu to robisz? Zasłona dymna i wymówka dlaczego nie pracujesz? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galantea
Z pracą nie ma łatwo niestety, zwłaszcza jeżeli szuka się np. w mniejszych miejscowościach. Ja mieszkam pod Poznaniem mam średnie wykształcenie i prace mam tylko dorywcze. Coś się na rynku ostatnio ruszyło bo mieli brosa fabrykę wybudować, oczywiście masa protestów wybuchła :/ a nie wiem po co bo przecież byłoby gdzie CV wysłać :) Mam nadzieje, że w końcu się wybudują, albo ze chociaż znajdę pracę gdzieś indziej. Trzeba próbować, musi się w końcu udać. Trzymam za nas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamanda Pierwsza
Galantea - tez jestem z Wielkopolski :) Wiesz gdzie dokładnie będzie ta fabryka? Ja bym chętnie aplikowała, u mnie w sklepie płacą kiepsko.. W ogóle pracy najlepiej szukać na zasadzie "znajomy powiedizłą, że tam szukają"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z budową nowych centrów hand., urzędów, zakładów pracy itp. sprawa wygląda tak, że otwierają i już w każdym sklepie w każdym dziale są pracownicy, ale skąd??? nikt nic nie wiedział, ogłoszeń nie było, przykład ze wschodu: lotnisko w Świdniku na pewno też to zauważyliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie faceta z układami. Nie kiedy rodzina ma nas w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiac mi sie chce jak ktos proponuje KURSY KSIEGOWE ;p jest tylu bezrobotnych magistrow rachunkowosci ze szkoda gadac, a wy jakies kursy proponujecie ;p odnosnie stazow ;/ niestety zgodze sie z opinia ze pracodawcy maja je za nic ;/ jesli po stazu cie nikt nie zatrudni - uznaj to za brak doswiadczenia ;/ jak ja szukalam pracy to pracodawcy nie pytali mnie co na stazu rok robilam w biurze - bardziej interesowalo ich moje roczne doswiadczenie w handlu, ale na umowe o prace ;/ CHORE ;/ takjakbym w tym biurze sie opierdalala i nic sie nie nauczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co umiesz robić? Wpisz to w CV, bo tylko konkretne umiejętności interesują pracodawcę. Nie żadna obsługa urządzeń biurowych, tylko coś, co się przekłada na zysk dla firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalezienie pracy to połączenie szczęścia z pewnością siebie. Oczywiście odpowiednie predyspozycje też są nie bez znaczenia. W dzisiejszych czasach nie jest łatwo ale niegdyś też wcale lepiej nie było. Trzeba przeć do przodu nie bacząc na sytuację. Pozdro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×