Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia112

nauka języka

Polecane posty

Gość Kasia112

Witam, czy macie jakies sprawdzone metody by efektywnie nauczyć się jezyka? Czy uczycie się na pamięć, oglądacie filmy w bez lektora i napisów, czy może dużo rozmawiacie w tym języku? Zależy mi głównie na polepszeniu swojej pamięci, aby nie wkuwać wszystkiego na pamięć, bo i tak nic później z tego nie pamiętam. Noi zwiększyć przy okazji zasów słów:) Słyszałam metodzie językowej 5s. Czy są tu osoby, które ją stosowały i mogą się wypowiedzieć?:) Jakie efekty? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taką metodę na słówka : Piszę trzy słówka pod sobą, wiekszy odstęp ( 2,3 linijki) i kolejne trzy słówka w ten sposób szybciej się zapamiętuje i nie trzeba wkuwać. Co do reszty to najlepiej zainwestować w dodatkowe indywidualne rozmowy z nauczycielem to gwarantuję ci jesli 2 razy w tyg będziesz mieć lekcje to po pół roku będziesz nawijać po angielsku jak ta lala ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia112
indywidualne rozmowy z nauczycielem moim zdaniem są o wiele lepsze niż grupowe zajęcia. Przede wszystkim dlatego, że całą uwagę skupia na tobie i musisz mówić cały czas:) A co do tej metody 5s to trochę o niej poczytałam i wydaje się ciekawa, ale jeszcze jej nie sprawdzałam. Z pewnością jednak jest to coś nowego. Mam zamiar nauczyć się jezyka francuskiego, więc myślę, że wtedy skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malachmurka
ja byłam na kursie "Metoda językowa 5S" i to był strzał w dziesiątkę. Świetny prowadzący, ale efekty jeszcze lepsze. Tłumaczył jak uczyć się języka, aby przyswajać go w sposób naturalny - jak dziecko. Jak dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończcie reklamować tą metodę, na kilometr widać że te wszystkie posty o nauce języka są tylko reklamą metody 5s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgasfhhhkjjh
Jeśli ktoś byłby zainteresowany serdecznie zapraszam na strone: http://eduexplorer.pl/warszawa/historia dzięki której w szybki sposób można znaleść korepetytora wybranego przedmiotu. Polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimka

Nauka języka to fajna rzecz. Ja na przykład bardzo lubię przyswajać nowe rzeczy i lubię się uczyć, wszczególności jak język mi się podoba. Uczyłam się włoskiego w Pi School i bardzo mi się to podobało. Teraz w wakacje zapisuję się do nich na kurs intensywny. Nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×