Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znalazłam ogłoszenie o pracy i wkopałam się, musze im dać 67 zeta

Polecane posty

Gość gość

Tam jest że do 24 h można zerwać umowe, zerwałam a oni teraz chcą 67 złotych ode mnie za jakieś koszty rekrutacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoń do państwowej inspekcji pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://dodatkowapraca.com/ Tutaj podaje linkt, znalazłam taką pracę przy recenzji gier komputerowych, seriali itp. Ale ze mnie idiotka. Teraz do 3 dni musze im oddać 67 złotych. Wkopałam się w to gówno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niezła wtopa wg umowy albo zapłacisz to albo bedziesz musiala 20% takze jeszcze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, wdzialam to wczesniej te stronke w kwietniu bodajze i uwaznie sie przygladam do dzis i nic sie tam nie zmienia. Powiem, ze rowniez chcialam wyslac tam zgloszenie , ale dziwne ze nr tel nie czynny czasowo , i balam sie ze nie dam rady codziennie pisac , bo akurat mialam dostep do neta tylko w weekend i tylko dlatego sie tego nie podjelam ... a powiedz, czemu chcesz zerwac umowe? co tam jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób,.;
ta strona jest niezgodna z polskim prawem nic płacisz nie musisz a jak chcesz to oni zapłacą z tym ze nie Tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób,.;
a już trzeba być kretynem do sześcianu aby wysłać komukolwiek w szczególności takiej firmie skan dowodu osobistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyzywaj ludzi od kretynow, bo znowu bedziesz modyfikowal nicka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób,.;
a niech sobei obrazalski kretyn ukradnie mam jeszcze duzo znakow na klawiaturze :D w sumie kretyn to jest bardoz kulturalne okreslenie jesli odnosi sie do osoby ktora skanuje dowod osobisty wysyla go przez podejrzana strone do tego podaje jeszcze swoje dane osobowe lacznei z nipem nic tylko wziac z 50 kredytow w prowidencie na 200% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób,.;
a ta ktora mi ostatnio ukradla to ma za swoje reka ja boli od kradziezy. co prawda kolejnosc byla inna bo najpierw reka pozniej kradziez ale widac ze jest sprawiedliwosc na tym swiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiesz, ze to byla ona? zawsze mnie podejrzewales o zlodziejstwo, wiec od razu napisze, ze NIGDY nikomu nic nie ukradlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób,.;
bo pisala ze sobie w zenskim rodzaju i pytala o odszkodowanie a jak napisalem co mysle to mi nick zginal no to kto ukradl jak nie ona :D ty jak zawsze do wszystkieog podchodzisz smiertelnie powaznie i nie wiesz co to zart i nie widzisz roznicy miedzy kradzieza roweru a nick na forum dla jaj albo i nie dla jaj. nabierz troche dystansu do zycia i siebie i przestan byc taka naburmuszona o byle gowno tzn. byle pierdołę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze roznice, nie rob ze mnie idiotki, co nie zmienia faktu, ze nickow tez nie kradne.Raz zarezerwowalam ( wiesz jaki) i od razu dalam ci haslo, bo balam sie,ze ktos go zgarnie. To nie byla kradziez tylko przysluga, no, ale teraz tego zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×