Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozwód !!

Polecane posty

Gość gość

Witam , po 25 latach składam pozew o rozwód i chce się dowiedzieć czy Mój Małżonek dostanie tylko zawiadomienie o terminie sprawy czy całą kopię Mojego pisma procesowego ? Dziękuję !! Iza64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostanie zawiadomienie o terminie i pozew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
Iza64 - i chce ci sie tak na starość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w powstaniu warszawskim ginęli też 45latkowie i co ,zapytać ich gdy wskoczymy do drugiego świata "chciało się wam na starość?". Debilny post sgościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie, może ktoś wie. Co jeśli nie znam adresu pozwanego, uciekł za granicę. Co wtedy, czy sprawa może się odbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa rozwódka :-)
Sprawa może się odbyć ale we wniosku napisz coś w stylu: "proszę o rozpatrzenie w trybie zaocznym w nieuzasadnionej nieobecności pozwanego". Podejrzewam że sąd będzie próbował ustalić adres. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
Myślisz że ta stara rozwódka postanowiła zginąć jak powstaniec? A wiesz że to może być możliwe... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx "sąd będzie próbował ustalić adres" Już widzę jak sędzina z podkasaną togą biega po wsi i wypytuje: gdzie tu mieszka ten co zie z nim jedna taka chce rozwieść? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superdebilu, sędzina
to żona sędziego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
I myślisz że sędzina z żoną bedzie biegać po wsi?? ;):) Sąd nie ustala żadnych adresów, nie szuka ludzi ani rzeczy!! Zapamiętnijcie raz-na-jutro!! Ty superdebilu, sędzina też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzmy ,że to urzędniczka organu sprawiedliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlot25
ja sie lecze w poradni M Senderowskiej we Wroclawiu, pomagaja mi wyleczyc depresje, albo chociaz umiec z nia zyc. Wpadlam w ten koszmar po serii roznych przykrych zdarzen, zostalam sama wiec zaburzeniom bylo latwiej mna zawladnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .autorka wątku .
szalot na litość Boską już przestan z tym lokowaniem produktu... Supergosciu, zabawny jak zwykle, nawet ja sie uśmiechnęłam na myśl o żonie powstańcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miillkaa
Witam, rozwiodlam sie niedawno, byla i ciagle jest to dla mnie straszna trauma, uzaleznilam sie od alkoholu bo wtedy myslalam ze jest mi lepiej, nie mysle, nie czuje. Wpadlam w depresje, wystapily zaburzenia jedzenia. Ogolnie, tragedia co sie ze mna dzialo. Szukalam dlugo w internecie rady i pomocy i znalazlam, poradnie psychologiczno-psychiatryczna M.Senderowskiej we Wroclawiu. Specjalisci z tej poradni bardzo mi pomogli i wyciagneli z dna. Pozwolcie sobie pomoc, ta poradnia zna sie na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×