Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ide z tym na policje, nie mam wyjścia!!!

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj pisałam o tym https://dodatkowapraca.com/ , zapłaciłam 67 złotych a dzisiaj wysłali mi meila że zmienił się numer konta i musze im jeszcze raz zapłacić. Co teraz ? idę z tym na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o porade :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproś o zwrot pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co im cokolwiek wysyłałaś, jesteś 67 zł w plecy. Policja może i przyjmie zgłoszenie, ale jeśli nikt poza Tobą o czymś takim nie informował, wątpie żeby się tym zajęli. Czy w regulaminie (bo nie chce mi się czytać) przy rejestracji pisali coś o takich opłatach rekrutacyjnych? Jeśli nie, to sory, ale jesteś trochę naiwna, że wysłałaś im kasę... Na Twoim miejscu zgłosiłabym się do UOKiK.Zadzwoń na ich infolinię, przedstaw sprawę, może coś doradzą. Pachnie trochę pobieraczkiem (jak nie wiesz o co chodzi, wygogluj sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co to jest pobieraczek. Moja koleżanka zapłaciła pobieraczkowi i do tej pory ją ścigają. Ale teraz zobaczyłam to jest ten sam nr konta na który wysłałam pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam jest napisane że jak nie wpłacisz tej kasy to będziesz musiała zapłacić 20% a więc znacznie więcej. Weź Ty nie czekaj tylko się lepiej radź prawnika czy radcy prawnego. Wg umowy którą podpisałaś musisz zapłacić te 67 zł kary ale to drugie wezwanie to już próba wyłudzenia albo nieporozumienie jakieś. Sprawdź maile i numery kont czy ktoś nie podszywa się. http://porady-prawne.tk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×