Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół muzyczny Starogard Gdański

Polecane posty

Gość gość

Szukam dobrego zespołu na wesele w 2014 .. jeszcze dobrze sie nie rozejrzałem ale postanowiłem najpierw napisać tu ;) Może polecicie mi jakieś fajne zespoły? To już będę wiedział w którym kierunku szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sytuacji poleciłabym Tobie - Ripple Band. Zespół składa się z trzech osób, w tym kobiety, która oczywiście jest wokalistką. W sieci powinnaś znaleźć ich stronę i może nawet przykładowe nagrania. Na mnie zrobili wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie na nie
Moja przyjaciółka miała na swoim weselu zespół Ripple Band i osobiście nie widziałam nigdy nic gorszego. Całościowo poziomo żenujący. Muzycznie są do niczego, umiejętności prowadzenia imprezy nie posiadają, a wokolistka na wesele ubiera się gorzej niż przydrożna prostytutka. Zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasieńka Nówka
Ja za to jak najbardziej zgadzam się, że Ripple Band jest zespołem godnym polecenia. I nie widzę powodu, abym miała uważać choć trochę inaczej. Do dziś wspominam szaleństwo na sali, nawet się przyłączyłam, aby z nimi śpiewać do mikrofonu. Było ekstra. P.S: Jestem zaskoczona negatywną opinią, a obrażanie wokalistki to już szczyt wszystkiego... Czyżby konkurencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślę. Ale jak to się mówi: "Nie zniżaj się do jego poziomu, pokona Cię doświadczeniem" :) Ripple Band nie znam, niestety, ale znalezione nagrania w sieci przyjemnie wpadają w ucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakim obszarze świadczą usługi? Poza Pomorze też są skłonni przyjechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje, że to jest kwestia ugadania się :) Pewnie da radę, ale musisz się sam czy też sama z nimi skontaktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pooglądajcie sobie różne teledyski na vivie lub innych programach muzycznych tam to dopiero się wokalistki wyzywająco ubierają. Ech taka moda. Co do tego zespołu to widziałem go w akcji, fajnie grali i wokal też był dobry, A wokalistka nie wiem czy była jakoś wulgarnie ubrana, po prostu fajnie się prezentowała. I widać że to fajna kobieta :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na weselu grał ten zespół i nie mogę narzekać: http://www.quattroband.pl/ - uważam, że to była dobra inwestycja. Goście wyszli zadowoleni, a i obejrzeć jest co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci zespół New Band, są najlepsi, byłam na wielu weselach ale oni są rewelacyjni, umieją prowadzić wesele , przepiękny głoś wokalistki, pełen profesjonalizm, wiedzą co robią. Grali na moim weselu i goście byli zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szczerze polecam zespół VOXER. Grają w skaładzie 3 i 4 osobowym, są młodzi i wesele z nimi to coś niesamowitego!!! Imprezy prowadzone profesjonalnie, zabawy weselne też świetne. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie. POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NEW BAND Zespol, który gra fenomalnie . Wokalistka ma śliczny głos, są bardzo profesjonalni. Gdyby w rozliczeniu końcowym nie oszukali nas na 500 mogłabym polecić z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy zamawiali zespół z Gdańska, choć wesele było prawie 100 km dalej na południe, ale dojechali i nic sobie nie doliczyli za transport. Grupa nazywa się All Star Band, mają stronkę www.facebook.com/allstarband.gda Znaliśmy już ich wcześniej z wesela mojej kuzynki i tak nam się spodobał ich repertuar i w ogóle cała otoczka wodzirejska, zabawy i gry, że chcieliśmy ich też u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sashan
U mojej siostry grał zespół Arti-Go ze Starogardu właśnie. Zespół znakomity! Sympatyczni ludzie. Zabawa przez nich prowadzona jest naprawdę na wysokim poziomie. Każdemu polecam ten zespół - są tego warci. Goście zachwyceni, nie chcieli schodzić z parkietu.Jeśli zabawa to tylko z Art-Go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkar
Potwierdzam, to co pojawiło się w poprzednim wpisie na temat zespołu Arti Go. Są mega! Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mogę polecić dj z Playdjs, to również dobry wybór, można sie umówić, posłuchać, dowiedzieć o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Kinga
polecam Travelling Band travellingband.pl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam zespół Arti-Go. Świetna muzyka, dobre wyczucie chwili i oczepiny na poziomie. Wszyscy nasi goście byli zadowoleni. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy z najlepszych - ever zespół Darius Group miałam przyjemność bawić się przy oprawie weselnej tego zespołu .Zarówno ja jak i wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem prowadzenia na wesoło i z powerem całej imprezy .Energiczny śpiew ,który pięknie zgrywał się w harmonii z innymi głosami , wspaniały i szeroki repertuar , gry ,zabawy ..no cuda ;)!!Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Dariu Group Zespół super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darius Group:-) , Zespół znakomity! Sympatyczni ludzie.Zabawa przez nich prowadzona jest naprawdę na wysokim poziomie.Każdemu polecam ten zespół - są tego warci. Goście zachwyceni, nie chcieli schodzić z parkietu.Jeśli zabawa to tylko z Darius Geroup :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak większość w tym temacie - Darius Group. Rzetelni i bardzo profesjonalni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z okolic Starogardu mogę polecić Darius Group, Crazy i Inspiracja. Dokładnie w takiej kolejności jaką podałam Darius najbardziej. Z pierwszym bawiłam się na weselu właśnie i dali niezłego czadu, cała sala roztańczona, dwa kolejne to były imprezki okolicznościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze NIE POLECAM ZESPOŁU VOXER!!! , członkowie zespołu nie mają taktu w prowadzeniu wesela publicznie obrażają gości weselnych. Poza tym podczas zabaw weselnych chłopak z zespołu faworyzuje młode szczególnie Skąpo ubrane kobiety natomiast naśmiewa się ze starszych osób oczywiście robi to w taki sposób, że udaje że to niby żarty. pierwszy raz Spotkałam się z z taką sytuacją jeśli nie chcecie mieć nieprzyjemnych incydentów lepiej omijać ten zespół!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×