Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atenach....

Właśnie przejrzałam telefon mojego męża...

Polecane posty

Gość Atenach....

Zwykle tego nie robię, ufam mu... a raczej ufałam... znalazłam tam eski od jakiejś dziuni. Pisze, że chętnie wypiła by z nim wino, siedząc mu na kolanach... Mąż wyszedł i nie wziął telefonu, coś mnie podkusiło i zajrzałam... Bardzo mnie to zabolało, jak mam postąpić, jak zareagować gdy wróci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atenach....
Proszę, niech ktos coś doradzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś dostać po pysku i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atenach....
To nie prowo... niestety. Mam zbierać dowody, że mnie zdradza? Nie sądze żeby to robił. To sa eski od jakiejś lali którą poznał na czacie. Boli mnie bo już mi kiedyś obiecywał że takich żeczy robil więcej nie będzie. Miłosc i zafanie miały być fundamentem związku... I co dalej, co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dobrze ci tak, he he :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz wprost, co i jak. Bądź szczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz wprost moze u ikniesz zdrady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym do niej zadzwoniła i uświadomła jej że nie ma do czynienia z wolnym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atenach..
wczoraj gdy mąż wrócił zrobiłam straszną awanturę... On zarzeka się, ze to ona ciągle pisze, i że on odpowiada tylko zdawkowo.. Jakoś mnie to nie przekonało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa pierdu pierdu a on taki curwa nie winny sama go dorwała sama wyszukała jego nrtel. nie wierz facetowi bo będzie cie robił zawsze w konia zrób mu to samo co on Tobie niech ktoś pisze do ciebie jak ci coś powie to się uśmiechnij i powiedz ...to nie ja to on przecież wypisuje hahaha zrób tak! uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czegos nie jarze
to chyba PANIUSIA przeslala smsa nie ? jest ich wiecej ? twoj facet odpisal ? jakby jakis facet wyslal ci sms o tresci - super sie bzykalas w zeszla noc ... rozumiem, ze twoj facet moglby cie posadzic o zdrade ;/ dzizas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala daj mu dupy
tak jak chce i jeszcze mu obciągnij ze dwa razy to mu sie odechce flirtować z dziwkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia opuncja onufryna
Ja bym się nie ujawniała, że wiem, tylko zaczęła systematyczną obserwację delikwenta, w celu przyłapania go na gorącym uczynku. A w każdym razie do momentu, aż uzbierałabym masę dowodów, że mnie oszukuje. To, że jakaś kobieta pisze smsy nic jeszcze nie znaczy. Może pomyliła nr telefonu? Może ma obsesję na jego punkcie? Może robi to złośliwie, żeby do żony dotarło, ot tak, dla zabawy? Możliwości jest wiele. Spokojnie wszystkiemu bym się przyjrzała i dopiero wtedy wciągnęła potężne działa. Tak, żeby się nie wywinął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atenach...
Dzięki wszystkim, za rady. Macie rację, on na pewno nie winny nie jest. W cuda nie wierze. Na pewno rajcuje go, ze jakaś lala wypisuje mu jaki to jest przystojny i wogóle. Ja jednak tego samego co on nie zamierzam robić. To, że on tak robi, nie znaczy, że ja mam ochotę się poniżać w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby Cie kochal i nie chcial zdradzic to by jej nawet zdawkowego czesc nie odpowiedzial wiedzac ze na niego leci. bedziesz glupia jak mu uwierzysz. zreszta juz Cie ma za taka wciskajac Ci pierwszy lepszy kit.. jakby watpil w Twoja inteligencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ms Volfenstein
Winny niewinny, a o zapobieganiu słyszałaś? Każdemu może odbić palma i tobie też. Ja na twoim miejscu spróbowałbym przejrzeć jego smsy i historię w kompie żeby sie upewnić czy to jedynie niewinny flirt czy już coś było. Jęśli jeszcze nic, to daj mu wyraźnie do zrozumienia najlepiej w kontekście innej osoby np. przy oglądaniu jakiegoś filmu albo durnego programu typu "trudne sprawy" że jakby Cie zdradził, to od razu byś go rzuciła w diabły wcześniej ogołacając go z wszystkiego co materialne. Niech wie co ryzykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym go podpuściła
kupiłabym kartę do fonu i wysłała smsa podszywając się pod zdzirę, że niby teraz z tego będziesz nadawać ... jeśteś z pewnością wystraczajaco ineligentna, jak każda kobieta żeby poprowdzić konwersację w ten sposób, żeby wybadać status znajomości. Nic oczywiści sobie nie rób z tego, że twój mąż może sie domyślić, że to ty. Podstawa, to nie dać po sobie niczego poznać. Albo się opamieta albo wygada przed Tobą i będziesz wiedziała na czym stoisz. Ja wiem jedno, jak kobieta zechce, to prawie każdego faceta jest w stanie sobie omotać wokół palca. Jak trafisz na sukę, to prędzej czy później nabije się na korzeń twojego faceta i jeszcze przy tym najmniejszych wyrzutów sumienia mieć nie będzie. Mój brat tak sobie na gg flirtował i na 4 dziewczyny z którymi gadał mimo, że od razu pisał, że jest żonaty (a tak naprawdę nie był - niektóre łatwiej wtedy zbajerować podobno) tylko trzy z założenia chciały sobie wyłącznie poflirtować wirtualnie, a jedna od samego początku miała ochotę się bzyknąć. I bzykał ją prze dobre pół roku jako niby zdradzający maż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×