Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roksana92

Ćwiczenia z Mel B.

Polecane posty

Gość Roksana92

Hej wszystkim, może ktoś z Was ćwiczy razem z Mel? Wymieńcie się doświadczeniami i efektami jakie ćwiczenia wykonujecie i czy one działają? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczyłam z Mel B pośladki, efekty były widoczne i to zadziwiająco szybko, bardzo miło wspominam ćwiczenia z nią, lecz gdy przyszło mi ćwiczyć na uda i brzuch, o zgrozo! Nie potrafię wytrwać całych, po około 3/4 odpadam :( Nienawidzę sie za to// Wytrwałości!;-* Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana92
Dzięki za odpowiedź.. Faktycznie ćwiczenia na brzuch wydają się dosyć trudne i męczące, ale może coś z tego będzie.. :) Do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa super..i szybkie efekty..kiedys cwiczyłam ale przerwałam teraz własnie zrobiłam poł kilera z Chodakowska i cała mokra i zaraz biorę się za mel B brzuchy i posladki ale dobre tez jest workout 1 i 2 :) polecam...za 2 tyg jadę nad morze i tzreba napiąć to i owo...z mel B na pewno sie uda....a wam jak idzie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad macie te cwiczenia?
mi yt nie chce sie wgrać. mozna to sciagnać jakos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z melbi
Ja cwiczę z mel od jakis dwóch tygodni i powiem ci ze ejstem meeeeeega zadowolona!! Na poczatku maiłam masakryczne zakwasy co znaczy ze cwiczenia działają, dzis juz jest lepiej chociaż przy cwiczeniach leje się ze mnie ciurkiem pot. Robię cardio potem brzuch a na koniec pośladki. Już zmiejszył mi sie obwód pasa i bioder po 2 cm, cwiczenia rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z melbi
Waga sie narazie nie rusza ale to normalne bo wytwarzaja sie miesnie ale juz tłuszczu ubywa bo po 2 cm stacłam w pasie i biodrach. Brzuch juz nie ejst taki galaretrkowaty jak był, jest bardziej napięty. A to dopiero 2 tygodnie wiec ejstem mega pozytywnie zaskoczona. Do tego czuję sie wspaniale po takim wysiłku. Aha i ćwiczę codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pekayka
ja ćwiczę co drugi dzień, pije 2 litry wody dziennie, do treningów figura extraslim na szybsze spalanie tłuszczyku, do tej pory schudłam 3 kilo w miesiac ale widze ogromne zmiany w moim ciele, jestem zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pekayka i tak trzymaj :) ja jeszcze dziś robiłam killera z Ewą..ale 25 min dałam rady i pzreszłam do ćwiczeń z Mel B :) jutro powtórka z rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasssssssssssssssskkkkkkkka
lepsze w sensie szybsze efekty po ćwiczeniu są te z mel czy callan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×