Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaśku02

Ćwiczenia na biodra, czyli moją zmorę! I inne części ciała, HEEELP

Polecane posty

Baardzo prosiłabym aby któraś z was pomogła mi w moim problemie, ćwiczę, ćwiczę i nie mogę schudnąć:c, jest w tym troche mojej winy fakt, gdy zaczynam jakieś ćwiczenia nigdy nie mogę dotrwać do końca, próbowałam już z Ewą Chodakowską i krótsze z Mel B i nie mogę dotrwać do końca.. :xx Stwierdziłam, że może sama spróbuje ułożyć sobie taki mój prywatny plan ćwiczeń? Może pomoże:) Kto wie, warto spróbować. Miałam biegać, lecz boję się, że schudnę dużo z piersi-czego bym nie chciała. Proszę o ćwiczenia, które pomogły Wam i motywację:) Proszę, żeby ćwiczenia były wyszczególnione, które na co :) ~biodra- na nich zależy mi najbardziej, są ogromne, o zgrozo! ~boczki-pozostałość po zimie ~całe uda-podobnie jak boczki-pozostałość po dłuugiej zimie ~pośladki-konkretnie na nich podniesienie i ujędrnienie- ~ujędrnienie piersi-zawsze to ładniejszy kształt Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi:), PS Jestem nowa, proszę o wyrozumiałość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siłownia, siłownia, siłownia, siłownia, a tam przede wszystkim ćwiczenia z obciążeniami. I na całe ciało oczywiście, bo nie ma czegoś takiego jak miejscowe odchudzanie. Przeczytaj dokładnie ten artykuł i zastosuj się do porad z niego: www.sfd.pl/Odchudzanie_%C5%81opatologicznie,_czyli_odpowiedzi_na_najcz%C4%99%C5%9Bciej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. a na ujędrnienie piersi to są dobrze dobrane biustonosze. Byłaś już u brafitterki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka114
kochana, tylko ćwiczenia,albo ewka chodakowska albo siłka zwykła. Łykaj przed tym jakies termogeniki typu figura extraslim ktore przyspieszą spalanie tkanki tłuszczowej poprzez podniesienie temperatury organizmu. Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie miałam okazji być u braffiterki, ale mam problem z dobraniem biustonosza, potrzebuje 70C, a gdzie się nie pytam jest tylko 75C..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×